Oferta firmy Lindab w materia³ach budowalanych FELIX:

Charakterystyka
Materiał
Dobór blachy
Akcesoria
Charakterystyka
Profile blach
Akcesoria
Montaż
Charakterystyka
Akcesoria
Kolorystyka
Montaż

Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty i rozwiązania systemowe z cienkich blach dla budownictwa.

Nasze dwa główne obszary działalności handlowej to Wentylacja i Profile Budowlane. Grupa Lindab to prężny koncern zatrudniający 3800 pracowników w 25 krajach z siedzibą główną w Bastad w południowej Szwecji.

W skład Grupy Lindab wchodzi ponad 120 przedstawicielstw na całym świecie, ponad 80 Składów magazynowych oraz sieć obejmująca 10 000 punktów dystrybucji. Elastyczna produkcja o wysokim standardzie oraz nowoczesne systemy produktów dla budownictwa spełniające wszystkie oczekiwania Klientów są podstawą sukcesu koncernu Lindab.

Strategią koncernu Lindab jest produkcja kompletnych, uniwersalnych systemów budowlanych, cechujących się jednocześnie lekką konstrukcją oraz prostotą montażu przy zachowaniu najwyższej jakości. Taka filozofia zapewnia stały rozwój produktów firmy oraz ich stałą, wysoką sprzedaż.

Być jak najbliżej rynku - w bezpośredniej kooperacji z firmami budowlanymi, oraz nieustanny dialog z Klientem - to kwintesencja naszej filozofii biznesu. To sprawia, że Lindab jest w stanie sprostać stale rosnącym żądaniom rynku budowlanego. Stała siec dystrybucji pozwala na dostarczenie zamówionego towaru do Klienta nawet na następny dzień. Z taką skutecznością realizujemy zarówno standardowe jak i nietypowe zamówienia. Ale ten system dystrybucji jest tylko jedną stroną naszej filozofii. Inną, nie mniej ważną jest bezpośredni kontakt z Klientami i ich indywidualna obsługa. Spotykając się z Klientem twarzą w twarz mamy możliwość poznać jego potrzeby i oczekiwania. Jest to najlepsza droga do dalszego rozwoju naszych produktów czasami nawet do wprowadzenia nowych rozwiązań na rynek.

Serwis firmy: www.lindab.pl

powrót do katalogu