Oferta firmy Metalurgia S.A. w materia³ach budowalanych FELIX:

Druty
Gwoździe
Siatki i maty
Wkręty
Włókna stalowe

Przez ponad 120 lat działalności udało nam się osiągnąć pozycję jednej z największych w Europie firm produkujących gwoździe, druty i wyroby z drutu. Budując naszą misję na takich wartościach jak rzetelność, pewność i satysfakcja klienta, dostarczamy Państwu produkty najwyższej jakości.

Nie bez znaczenia pozostaje dla nas kwestia zapewnienia naszym pracownikom poczucia bezpieczeństwa, jakie daje praca w stabilnej organizacji. Nasze wyroby cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. 

W roku 1992 firma została przekształcona w spółkę akcyjną, a od 1995 uczestniczyła w Programie Powszechnej Prywatyzacji. Dzięki rozbudowie i modernizacji hal produkcyjnych oraz wyposażaniu ich w nowe maszyny i urządzenia renomowanych firm zagranicznych nasze wyroby osiągają najwyższy światowy poziom.

W roku 2005 zakończono proces prywatyzacyjny firmy.

Zatrudnienie wysokokwalifikowanej kadry inżynieryjno-technicznej współpracującej z bogatym zapleczem naukowo-badawczym w zakresie nowych technologii jest gwarantem wysokiego standardu produkowanych wyrobów, które na światowych rynkach uznane zostały za wyroby o najwyższej jakości.

Serwis firmy: www.metalurgia.pl

powrót do katalogu