Oferta firmy Norgips w materia³ach budowalanych FELIX:

Płyty gipsowo-kartonowe
Płyty gipsowo-kartonowe KP
Płyta sufitowa USG Donn
Konstrukcje USG Donn
Gipsy i kleje
Tapety z włókna szklanego
Akcesoria do płyt
Systemy zamocowań

Norgips jest firmą obecną na polskim rynku od 1993 roku. Od 2004 r. działa jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Od 11-tu lat Norgips oferuje wysokiej jakości, kompletne systemy suchej zabudowy z płyt gipsowo - kartonowych. W skład ich wchodzą: różnego rodzaju płyty gipsowo - kartonowe, gipsy szpachlowe i kleje gipsowe, systemy mocowań oraz liczne akcesoria do płyt gipsowo-kartonowych.

Norgips zawsze zaleca stosowanie systemów suchej zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych jako systemów kompletnych.

Nasza firma posiada certyfikaty na wszystkie rodzaje oferowanych płyt gipsowo - kartonowych oraz inne dokumenty pozwalające na stosowanie produktów Norgipsu w budownictwie: mieszkalnym, użyteczności publicznej i przemysłowym.

Doskonała jakość naszych produktów sprawia, że są one z powodzeniem sprzedawane także na Litwie, Łotwie, Ukrainie, Białorusi w Estonii, Słowacji, Rumunii, Bułgarii i Austrii.

Klientom Norgipsu oferujemy nie tylko bezpłatne dostawy pełnego asortymentu produktów, ale również doradztwo techniczne w formie serwisu oraz szkolenia dla dystrybutorów.

Norgips posiada rozbudowaną sieć sprzedaży obejmującą całą Polskę. W każdej chwili mogą Państwo zwrócić się do jednego z dziewięciu przedstawicieli regionalnych Norgipsu, właściwego ze względu na miejsce Państwa działalności. Współpracujemy również z największymi polskimi hurtowniami materiałów budowlanych, do których Państwa także zapraszamy.

Produkty

Wśród produktów oferowanych przez Norgips są przede wszystkim płyty gipsowo-kartonowe. Jest wśród nich 5 rodzajów płyt z krawędzią Norgips S - spłaszczona krawędź pozawala przyklejać taśmę samoprzylepną z włókna szklanego bezpośrednio na połączenie oraz stosować taśmę papierową na podkład z masy gipsowej. Pierwszy rodzaj to płyta renowacyjna, którą można nabyć w opakowaniach po 30 lub 60 sztuk. W ofercie są też płyty standardowe, które mogą być stosowane jako okładziny ścienne, sufitowe, ściany działowe, osłonowe, sufity podwieszane i obudowy poddaszy. Prócz tego można nabyć płyty do zastosowania w szczególnych warunkach: są to płyty impregnowane, płyty ognioochronne i płyty ognioochronne impregnowane. Płyty z krawędzią Norgips S można kupić w różnych formatach, grubościach i opakowaniach zawierających różną liczbę płyt. Firma oferuje także pełny zestaw wkrętów i elementów mocujących, profili stalowych do budowy ścian, konstrukcji sufitów i okładzin - umożliwiający montaż płyt.

Płyty z krawędzią KP stosuje się w przypadku gdy nie ma potrzeby szpachlowania styku połączenia płyt. W tej grupie oferowane są płyty podłogowe, z których wykonuje się suche jastrychy.

Kolejna grupa są płyty sufitowe USG Donn o standardowej odporności na działanie wilgoci. Można je nabyć w 8 asortymentach. Do płyt tych oferowane są również elementy konstrukcyjne umożliwiające ich montaż.

Ofertę uzupełniają gipsy szpachlowe i kleje gipsowe do płyt gipsowo-kartonowych oraz taśmy zbrojące i uszczelniające połączenia płyt gipsowo- kartonowych. Dodatki te zalecane są do stosowania na połączeniach wszystkich płyt oferowanych przez Norgips.

Klienci Norgipsu mogą zaopatrzyć się w firmie również w takie akcesoria niezbędne przy pracach związanych z montażem płyt gipsowo-kartonowych jak kombinezon roboczy, przymiar składany i ołówek stolarski.

Serwis firmy: www.norgips.pl

powrót do katalogu