Oferta firmy Beam w materia³ach budowalanych FELIX:

Charakterystyka
Zalety systemu
Modele odkurzaczy
Montaż

Zakłady Przemysłowe BEAM działają na rynku amerykańskim nieprzerwanie od początku XX wieku zaczynając od wytwarzania pralek elektrycznych. Bob Sampson - prezes firmy od 1989 roku, pierwszy wpadł na pomysł produkcji centralnych systemów odkurzania.

Od samego początku BEAM odgrywa pierwszoplanową rolę w projektowaniu i rozwoju tej gałęzi produkcji, w szczególności przez wprowadzenie komputeryzacji i mikroprocesorów do wytwarzania systemów. Przyczyniło się to do zwiększenia ich trwałości i niezawodności. Kadry inżynierskie i uznanie dla produktu na wymagającym rynku amerykańsko-kanadyjskim, zmusiło BEAM do 8-krotnego powiększenia powierzchni zakładów w latach 1957-1987. Powiększenie powierzchni o następne 55 tysięcy stóp kwadratowych w 1989 roku umożliwiło zainstalowanie nowoczesnych ciągów technologicznych.

Obecnie, gdy popyt na centralne systemy odkurzania BEAM osiągnął najwyższy poziom, firma dysponuje 80 tys. Stóp kwadratowych najnowocześniejszych hal produkcyjnych wyposażonych w wysoko wydajne linie technologiczne, automatyczną linię montażową i nowocześnie zaprojektowana malarnię. Na przekór okresom recesji, inflacji, fluktuacji stopy procentowej i spekulacjom rynkowym, Zakłady Przemysłowe BEAM osiągnęły w ostatnim czterdziestoleciu niewiarygodny, stały wzrost sprzedaży i corocznych zysków - nieprzerwanie od 1957 roku. W styczniu 1989 roku BEAM połączył się z AB ELEKTROLUX - Szwecja i odtąd datuje się ekspansja firmy na rynek europejski. W dobie gdy wiele firm próbuje konkurować z BEAM centralne systemy odkurzania naszej firmy niezmiennie zachowują swoją pierwszą pozycję i są jedynym najdoskonalszym produktem rynkowym tej branży.

Serwis firmy: www.beam.com.pl

powrót do katalogu