Oferta firmy Rockwool w materia³ach budowalanych FELIX:

Domrock
Rockmin
Deltarock
Superrock
Toprock
Rockmur
Rockton
Panelrock
Wentirock
Stroprock
Fasrock
Fasrock-L
Ecorock
Ecorock-L
Wiatroizolacja
Folia
Loft Granulate
Dachrock-max
Monrock-max
System Monrock
Folia-dach
Dachrock-SPS

ROCKWOOL był pierwszym zachodnim inwestorem, który uruchomił produkcję i sprzedaż materiałów izolacyjnych z wełny mineralnej w Polsce. Do 1993 roku ROCKWOOL działał na polskim rynku poprzez biuro handlowe w Warszawie. Po sprywatyzowaniu fabryki w Cigacicach w czerwcu 1993 roku i powołaniu ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. rozpoczęto wytwarzanie nowej, wysokiej jakości wełny mineralnej ROCKWOOL służącej jako izolacja cieplna, akustyczna i ogniochronna w budownictwie orazi instalacjach technicznych. Pierwszy produkt ROCKWOOL Polska wytwarzany w nowej technologii - ROCKMIN szybko zyskał popularność jako materiał lekki, łatwy w docinaniu i niechłonący wilgoci.

W roku 1996 ROCKWOOL Polska uruchomił produkcję w drugim zakładzie w Małkini. Podobnie jak w Cigacicach fabryka ta została gruntownie zmodernizowana. W ciągu 10 lat działalności w Polsce ROCKWOOL zainwestował ponad 400 min złotych. Obydwie polskie fabryki zostały uznane za najbardziej wydajne zakłady grupy ROCKWOOL, a strategia marketingowa polskiego oddziału - za najlepszy plan strategiczny roku 2001.

ROCKWOOL Polska to kompleksowa oferta doskonałej jakości, innowacyjnych materiałów izolacyjnych wykorzystywanych w takich gałęziach i sektorach gospodarczych, jak m.in.:
- budownictwo mieszkaniowe,
- budownictwo przemysłowe,
- energetyka i energetyka,
- ogrzewnictwo.

Produkty z wełny Rockwool dostępne są w kilkuset punktach sprzedaży na terenie całej Polski. Nasi przedstawiciele handlowi i doradcy techniczni służą wiedzą na temat zastosowań wełny Rockwool. W swoich działaniach korzystają z wieloletnich doświadczeń koncernu Rockwool w stosowaniu materiałów do izolacji cieplnej, akustycznej i przeciwpożarowej.

Serwis firmy: www.rockwool.pl

powrót do katalogu