Oferta firmy Selena w materia³ach budowalanych FELIX:

Piany
Silikony
Uszczelniacze
Impregnaty do murów
Taśmy budowlane
Preparaty do dachów
Kleje
Selena jest międzynarodowym producentem i dostawcą szerokiej gamy produktów chemii budowlanej przeznaczonych dla:

PROFESJONALISTÓW - do prac remontowych i wykończeniowych budynków mieszkalnych, biurowych i przemysłowych.
UŻYTKOWNIKÓW INDYWIDUALNYCH - do drobnych napraw i remontów w gospodarstwach domowych bez konieczności korzystania ze specjalistycznych firm budowlanych.

Nasz oferta obejmuje:

Selena jest jednym z liderów na rynku chemii budowlanej. Najważniejszym czynnikiem, który przyczynił się do sukcesów firmy jest utrzymanie stałej wysokiej jakości produktów nawet wówczas, gdy cena jest silnym wyznacznikiem pozycji konkurencyjnej. Dzięki temu produkty Seleny stały się synonimem najwyżej jakości i innowacji technologicznych. Wiodącą pozycję rynkową Seleny potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane przez prestiżowe instytucje.

Łatwy dostęp do potrzebnych towarów jest jednym z podstawowych wymagań stawianych dziś przez klientów. By sprostać tym oczekiwaniom, począwszy od roku 1992 Selena rozwija efektywną sieć dystrybucji obejmującą obecnie oddziały w Czechach, Niemczech, Polsce, Rumunii, Rosji, Słowacji i na Węgrzech oraz w Kazachstanie. Sprzedaż na rynki zamorskie prowadzona jest przez nasze spółki w Stanach Zjednoczonych i Korei Południowej. Od roku 2000 produkty Seleny trafiły na rynki ponad 40 krajów świata.

Aby konkurować w zakresie rozwoju nowych produktów, masowej produkcji dostosowanej do potrzeb klienta oraz mocy produkcyjnych, Selena zainwestowała w zaawansowane technologicznie zakłady produkcyjne: 4 fabryki realizują zamówienia naszych klientów z całego świata. Trzy spośród nich zlokalizowane są w Europie i zajmują się wytwarzaniem pianek poliuretanowych, uszczelniaczy oraz klejów, zaś czwarta fabryka znajduje się w Azji.

Od roku 1992 siedziba Grupy Selena mieści się we Wrocławiu.

Serwis firmy: www.selena.pl

powrót do katalogu