Oferta firmy Szewpol Plus w materia³ach budowalanych FELIX:

Okna drewniane
Drzwi drewniane

Fabryka Okien Szewpol plus Sp. z o.o. jest obecna na rynku od 1992 r., jest to spółka rodzinna, z kapitałem krajowym. Od tego czasu udało nam się zdobyć zaufanie ogromnej rzeszy klientów.

Dzięki dbałości o najwyższą jakość oferowanych wyrobów i usług oraz fachowym doradztwie poprzez profesjonalny montaż oraz fachowy serwis gwarancyjny, a także poprzez konsekwentną realizację planów i przedsięwzięć inwestycyjnych, mamy dzisiaj zauważalne miejsca na rynku stolarki okiennej.

Wysoka efektywność pracy zespołu osobowego Fabryki z użyciem najnowocześniejszych, wysokowydajnych maszyn i urządzeń pozwala nam na optymalny poziom produkcji z jednoczesnym zachowaniem wszelkich reżimów technologicznych i jakościowych.

Fabryka Okien Szewpol plus Sp.   z o.o. jest obecnie producentem najwyższej jakości stolarki budowlanej z  drewna, pvc i aluminium, typowej oraz nietypowej: łuki, trójkąty, trapezy itp., która znajduje zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej, jak również przy renowacji starych zabytkowych obiektów bez naruszenia ich pierwotnego charakteru elewacji.

Odbiorcami naszych wyrobów są klienci indywidualni oraz instytucjonalni.

Wyroby nasze posiadają certyfikaty ITB oraz świadectwa PZH.

Wyroby Fabryki Okien Szewpol plus Sp. z o.o. zakupiło już tysiące klientów, na obszarze niemal ½ części kraju. Współpracujemy z najlepszymi Partnerami handlowymi, co gwarantuje nam i naszym klientom profesjonalne doradztwo oraz dobór właściwej oferty.   Jest to możliwe dzięki mocno rozbudowanej sieci sprzedaży.

Posiadamy kilka Biur handlowych oraz grupę stałych Partnerów handlowych (dane i adresy można zobaczyć w Sieci Sprzedaży).

Nasze wyroby są sprzedawane i trafiają do następujących krajów Europy i nie tylko, tj. Czechy, Słowacja, Ukraina, Niemcy, Francja, Kanada, Stanu Zjednoczone.

Na satysfakcję wszystkich naszych klientów pracuje ponad 120 osobowa załoga. Stawiamy na efektywność i przyjazną obsługę klienta.

Budujemy swoją markę i pozytywny wizerunek firmy – zyskując opinię nowoczesnego, solidnego i przyjaznego partnera.

Serwis firmy: www.szewpolplus.pl

powrót do katalogu