Oferta firmy Termo-Organika w materia³ach budowalanych FELIX:

Płyty styropianowe
Bloki styropianowe
Kształtki styropianowe
Termo-D
Termo-P
Termo-W
Termo-X

Termo Organika to największy producent płyt styropianowych w Polsce. Firma jako jedyna produkuje STYROPIAN W KROPKI - materiał izolacyjny o wysokiej, gwarantowanej jakości, zawierający grafit, wzmacniający właściwości izolacyjne styropianu.

Od początku swojego istnienia, czyli o 1998 roku, Termo Organika kładzie duży nacisk na jakość wyrobów. Wykwalifikowani i profesjonalnie przeszkoleni pracownicy firmy, korzystający z nowoczesnego parku maszynowego są w stanie stworzyć produkt wykonany na najwyższym światowym poziomie.

Jako jeden z pierwszych producentów styropianu w Polsce Termo Organika uruchomiła nowoczesne laboratorium, w którym stale kontrolowane są parametry materiałów izolacyjnych. Do produkcji wykorzystywane są surowce wytwarzane przez najbardziej renomowanych producentów światowych. Wszystkie wyroby są zgodne z normą PN-EN 13163:2004 lub posiadają Aprobaty Techniczne Instytutu Techniki Budowlanej.

Firma produkuje i sprzedaje przede wszystkim izolacyjne płyty styropianowe, które wykonywane są w dowolnych wymiarach i grubościach, w ofercie znajdują się również wszelkiego rodzaju kształtki, otuliny i profile - dzięki zaawansowanej technologii w zakładzie wykonuje się praktycznie każdy kształt ze styropianu.

W 2006 roku do składu kropkowanego styropianu wprowadzono specjalnie opracowane stabilizatory, neutralizatory i korektory optyczne, co przyczyniło się do powstania zupełnie nowej klasy płyt styropianowych oraz rozszerzenia gamy oferowanych produktów. Styropian Termo Organiki jest nie do podrobienia, ponieważ został zabezpieczony podobnie jak banknoty. Jego oryginalność można sprawdzić w świetle ultrafioletowym. Firma powstała w 1998 roku w Mielcu, a od kwietnia 2000 r. należy do irlandzkiej grupy CRH. Posiada dwie fabryki w Mielcu i Głogowie. Zasięgiem obejmuje 100% powierzchni kraju, ma szeroko rozwiniętą sieć punktów sprzedaży.

Serwis firmy: www.termoorganika.com.pl

powrót do katalogu