Oferta firmy Termosprzęt w materia³ach budowalanych FELIX:

Rusztowania

Firma "Termosprzęt" powstała w 1991 roku w wyniku przekształceń własnościowych dużego przedsiębiorstwa państwowego. Pierwszy skład osobowy spółki to kilkunastu długoletnich pracowników zabrzańskiej "Termoizolacji" mającej w tym czasie ponad czterdziestoletnie tradycje związane z rusztowaniami użytkowanymi na największych polskich placach budów a także budowach w wielu krajach Europy Zachodniej. W krótkim czasie w nowej Spółce powstał system rusztowań ramowych, w którym wykorzystano szeroką wiedzę i doświadczenia zdobyte przy pracy na różnych renomowanych zachodnich systemach a jednocześnie spełniający wszystkie obowiązujące w Polsce przepisy dotyczące rusztowań. System rusztowań "Termosprzętu" jest ciągle rozbudowywany i modernizowany. Wprowadzane Innowacje są przy tym tak przemyślane, że poprzednie konstrukcje są kompatybilne z najnowszymi. Pod koniec 1998 roku "Termosprzęt" wprowadził do swojej oferty nowy system rusztowań przejezdnych pod nazwą Alusta. Firma opracowała wiele indywidualnych rozwiązań w tym także chronionych patentem.

Drugą dziedziną produkcji firmy są maszyny blacharskie. Cały szereg maszyn produkowanych i urządzeń przeznaczonych do prac blacharsko-dekarskiech izolacyjnych jest ciągle rozwijany i udoskonalany pod względem funkcjonalności i niezawodności.

Spółka produkuje również: estrady, sceny, rampy widokowe i tym podobne konstrukcje oparte na bazie elementów systemu rusztowań "Termosprzęt".

W roku 2004 firma uruchomiła produkcję przepustów i tras kablowych dla przemysłu stoczniowego. "Termosprzęt" wprowadził w 2003 roku i stosuje obecnie system zarządzania jakością wg DIN EN ISO 9001 : 2000.

Serwis firmy: www.termosprzet.pl

powrót do katalogu