Oferta firmy Weber Terranova w materia³ach budowalanych FELIX:

Systemy ociepleniowe
Tynki ciepłochronne
Cienkowarstwowe
Szlachetne
Dekoracyjne
Podkładowe
Struktura tynków
Paleta barw

SAINT-GOBAIN Weber Terranova to firma o ponad stuletniej tradycji w produkcji materiałów elewacyjnych, tynków szlachetnych, systemów ociepleniowych, farb fasadowych oraz klejów do glazury, produktów przeznaczonych do renowacji i wielu materiałów pomocniczych. Korzystając z wieloletnich doświadczeń, gwarantuje ona trwały rozwój i dostęp do nowoczesnych technologii oraz sprawdzonych rozwiązań, przeznaczonych dla budownictwa.

Należymy do koncernu SAINT-GOBAIN Weber, wiodącego producenta zapraw budowlanych i materiałów elewacyjnych na rynku europejskim, który ponadto jest producentem najczęściej stosowanych na świecie klejów do glazury.

W Polsce firma istnieje od 1995 roku i przez ten krótki okres stała się jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży tynków, systemów ociepleniowych i renowacji budynków.

Oferowane przez SAINT-GOBAIN Weber Terranova produkty, charakteryzują się bardzo wysoką jakością, dostosowaną do potrzeb rynku budowlanego, są zgodne z odpowiednimi Polskimi Normami oraz posiadają odpowiednie aprobaty techniczne, atesty higieniczne i klasyfikacje ogniowe.

Firma współpracuje z architektami, inwestorami, wykonawcami budowlanymi oraz specjalistycznymi firmami handlowymi. Polityka firmy zakłada rozwój na rynkach lokalnych, jednym z jej elementów jest budowa nowoczesnych zakładów produkcyjnych na terenie całego kraju. W Polsce przedsiębiorstwo posiada trzy zakłady produkcyjne: w Ostrowcu Świętokrzyskim, w Gdyni oraz nowopowstały zakład w Tarnowie Podgórnym koło Poznania

Otwierane zakłady, wyposażone w nowoczesne linie technologiczne i laboratoria, są najnowocześniejszymi ośrodkami produkcyjnymi, związanymi z branżą chemii budowlanej. 

Równocześnie, prócz wysokiej jakości produkowanych materiałów, istotną sprawą są wymogi ochrony środowiska, dlatego też fabryki zostały wyposażone we własne oczyszczalnie.

Polityka przedsiębiorstwa nie sprowadza się tylko do produkcji i sprzedaży materiałów. Firma organizuje szkolenia dla polskich przedsiębiorstw budowlanych, aby ich praca była zawsze najwyższej jakości.

Współpracujemy z siecią autoryzowanych firm budowlanych i dystrybucyjnych. Dzięki temu możemy pochwalić się ogromną ilością obiektów referencyjnych, zarówno dużych inwestycji, jak i małych oraz średnich obiektów, gdzie zastosowano produkty SAINT-GOBAIN Weber Terranova. 

Serwis firmy: www.weber-terranova.pl

powrót do katalogu