Oferta firmy Topex w materia³ach budowalanych FELIX:

Mechaniczne
Łączące
Budowlane
Dekoratorskie
Pomiarowe
Pneumatyczne
Smarujące
Elektryczne

TOPEX istnieje od 1990 roku i zajmuje obecnie czołową pozycję wśród dystrybutorów narzędzi ręcznych i elektronarzędzi.

W ofercie firmy Topex znajduje się kilkanaście marek zgrupowanych w trzech podstawowych klasach – intensywna praca , zaawansowane majsterkowanie i majsterkowanie ekonomiczne, obejmujących grubo  ponad pięć tysięcy produktów . Główne kategorie i podstawowe marki to:

TOPEX to również jeden z największych w Polsce dystrybutorów narzędzi wysokiej klasy takich marek, jak DeWalt, Hitachi, Balma, Stabila, Pressol, Deca czy Leatherman.

Dynamicznie rozwijający się rynek to ciągle rosnące wymagania klientów w zakresie jakości oraz poziomu obsługi. Odpowiadając na oczekiwania klientów, wyspecjalizowany dział kontroli jakości wykonuje niezbędne testy zarówno te podstawowe - pod kątem zgodności z przepisami krajowymi i europejskimi, jak też dodatkowe - rozbudowane i rygorystyczne testy wytrzymałościowe. Dzięki takim działaniom reklamacje produktów TOPEX nie przekraczają jednego procenta sprzedaży.

Firma przywiązuje dużą wagę do właściwej obsługi. W każdym z sześciu centrów dystrybucyjnych zlokalizowanych w największych miastach, działają punkty obsługi technicznej, co znacznie ułatwia klientom bezpośredni kontakt z firmą i przyspiesza proces reakcji na potrzeby serwisowe. Elektronarzędzia linii Topex Graphite objęte są unikalną usługą Szybkiego Serwisu TOPEX typu „door to door”. W jej ramach TOPEX odbiera zgłoszone do reklamacji narzędzia w ciągu 24 godzin, naprawia je i odsyła pod wskazany przez klienta adres, w ciągu maksymalnie 7 dni.

Dystrybucja produktów zorganizowana jest w ramach dwóch kanałów sprzedaży:

Produkty firmy TOPEX obecne są poza granicami Polski niemal we wszystkich krajach Europy Centralnej i Wschodniej. Firma stale zwiększa tam swoją obecność i zdobywa kolejne rynki.

Na zamówienie swoich największych partnerów sieciowych oraz hurtowych, TOPEX realizuje złożone projekty asortymentowe i merchandisingowe. Są to kompleksowe usługi obejmujące doradztwo produktowe i całościowe przygotowanie sprzedaży dla danego partnera handlowego. W zależności od potrzeb konkretnego klienta, TOPEX proponuje dobór optymalnego asortymentu, pomoc w tworzeniu projektu ekspozycji, przeprowadza zatowarowania, zapewnia serwis merchandisingowy, kompleksową obsługę logistyczną oraz kompetentny serwis posprzedażowy.
Usługi świadczone przez Topex swoim partnerom obejmują również kreację ich marek własnych. W ramach tych działań Topex projektuje gamy produktowe, opakowania, zapewnia sourcing, kontrolę jakości i serwis logistyczny.

TOPEX dysponuje pełnym zapleczem magazynowym i logistycznym, licznym zespołem profesjonalnych i doświadczonych pracowników (na stałe zatrudnia ponad 300 osób) i ma ogromne doświadczenie w obsłudze rynku.

Firma stale rozwija zarówno swoje struktury jak i ofertę mając na uwadze zmieniające się potrzeby rynku oraz upodobania użytkowników.

Serwis firmy: www.topex.com.pl

powrót do katalogu