Oferta firmy Stolarka Wołomin S.A. w materia³ach budowalanych FELIX:

Hermetic
Zespolone
Na zamówienie
Jednoramowe Euro 2000
Euro 2000 Economic
Euro 2000 Lazur
Użyteczności publicznej
Milano - Venezia
Harvest - Masonite
Szewpol
Drzwi wejściowe

Stolarka z Wołomina jest obecna na rynku już od 50 lat. Firmie, której mam zaszczyt przewodzić, udało się z sukcesem przejść przez okres przemian w naszym kraju i wykorzystać pierwsze dziesięciolecie wolnej gospodarki.

Dzięki fachowemu i zaangażowanemu zespołowi pracowników Stolarka Wołomin S.A. zdobyła pozycję lidera w branży. Odważne decyzje inwestycyjne i marketingowe pozwoliły wyposażyć zakłady Stolarki w najnowocześniejsze linie produkcyjne w kraju, największą sieć punktów sprzedaży i szeroką gamę produktów o wysokiej jakości i dostępności.

Pozycja lidera to ogromna odpowiedzialność. Zrobimy wszystko, aby działalność Stolarki Wołomin S.A. dostarczała satysfakcję naszym klientom i pomagała rozwijać się polskiemu rynkowi budowlanemu.

W poczuciu tej odpowiedzialności dostarczamy na rynek nie tylko doskonałe technologicznie i wzorniczo okna, drzwi i podłogi. Wspomagamy ideę mieszkania dostępnego uczestnicząc w programach mieszkaniowych. Wprowadzamy na polski rynek rozwiązania nowatorskie, takie jak ściana osłonowa o konstrukcji drewnianej czy podłogi warstwowo klejone.

Jesteśmy głęboko przekonani, że działalność Stolarki Wołomin S.A. pozwoli budować nam wszystkim przyjazne i piękne otoczenie. Naszym wkładem w to otoczenie są naturalne, zdrowe i piękne okna oraz drzwi i podłogi z drewna.

Serwis firmy: www.stolarka.com.pl

powrót do katalogu