Oferta firmy Firma Kurek w materia³ach budowalanych FELIX:

Firma nasza powstała w 1986 r. i od tego czasu specjalizujemy się w produkcji drewnianej stolarki drzwiowej zewnętrznej i wewnętrznej oraz stolarki okiennej w oparciu o najnowsze technologie.
Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom i oczekiwaniom, stworzyliśmy ciekawe wzornictwo, zadbaliśmy o nienaganną jakość wyrobów.

Na naszych stronach przedstawiamy Państwu przykładowe wzory produkowanych przez nas drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Wykonujemy je z wysokiej klasy drewna sosnowego, klejonego pokrytego obłogiem olchowym lub dębowym o gr. 2 mm. Wypełnienie stanowią płyciny z materiału termoizolacyjnego. Drzwi w standardzie wyposażone są w dwa zamki, uszczelki drzwiowe, zawiasy regulowane, posiadają ościeżnicę. Wykończenie staranne - lakierami akrylowymi wodnymi (SIGMA)

Drzwi zewnętrzne produkowane są w trzech grubościach: 50, 60 i 70 mm.

Drzwi wewnątrzlokalowe oraz wewnętrzne produkowane są z drewna klejonego o grubości 42 mm. Wykończenie jak wyżej. Drzwi produkowane są z ościeżnicami, również poszerzanymi dostosowanymi do szerokości muru.

Do każdych drzwi na życzenie klienta wstawiamy zamek listwowy, klamki oraz inne akcesoria. Wykonujemy drzwi wg wymiarów nietypowych, z naświetlami, witrynami jak również wg wzorów zaprojektowanych przez klienta.

Wyroby nasze posiadają Atest Państwowego Zakładu Higieny B-1617/97.

Serwis firmy: www.kurek.com.pl

powrót do katalogu