Oknohit – trwałość, estetyka i bezpieczeństwo

 

Składy Budowlane Felix Myszków polecają produkty firmy Oknohit. Niezwykle estetyczne okna i drzwi PCV są zarówno funkcjonalne, jak i bardzo trwałe.

 

Firma Oknohit z siedzibą w Oświęcimiu, działa na rynku produkcji okien i drzwi PCV od 2000 roku. Już w pierwszych latach działalności zatrudniano doświadczonych fachowców i sprawdzonych pracowników. Profesjonalizm kadry pracowniczej bardzo szybko przełożył się na wysoką jakość wykonywanych produktów oraz perfekcyjną obsługę klienta.

 

Firma specjalizuje się w produkcji okien PCV. Produkt wykonywany jest w oparciu o technologie następujących firm: Roto, Aluplasta i GlasGlas. Dodatkowo w skład oferty handlowej Oknohit zaliczamy niezwykle praktyczne drzwi PCV, doskonałej jakości rolety zewnętrzne oraz parapety o wysokich walorach estetycznych.

 

Okna PCV

Dzięki specjalnym technologiom wykonania profili okien z tworzyw sztucznych, firma Oknohit stworzyła serię IDEAL INTREC, dzięki której możliwe jest indywidualne nadawanie kształtu profilom. Bogata kolorystyka i różnorodna architektura współczesnych budowli mobilizują do angażowania nowoczesnych technologii, także na etapie projektowania wizualnych walorów okien. Stanowią one dopełnienie ogólnego wyglądu budynku, dlatego tak ważne jest idealne dopasowanie koloru i kształtu do zewnętrznego i wewnętrznego charakteru budowli.

 

Seria IDEAL INTERTEC umożliwia wybór pomiędzy projektem skrzydła i ościeżnicy o powierzchniach leżących w jednej płaszczyźnie a modelem, w którym obie te płaszczyzny przesunięte są względem siebie. Szerokie spektrum możliwości aranżacji zapewnia także różnorodna szerokość powierzchni widocznych i różna głębokość zabudowy (od 50 do 80 mm). Niezwykle istotna jest także bogata oferta Oknohit zawierająca program profili dodatkowych.

 

Drzwi PCV

Firma Oknohit szczególną uwagę poświęca estetyce wykonania drzwi, stanowią one wyjątkową wizytówkę domu, dlatego powinny podkreślać jego charakter. Producent ten wprowadził bogata kolorystykę, by drzwi mogły dopasować się do estetyki każdego budynku.

Dodatkowo zwiększono możliwość doboru różnorodnych wypełnień, poczynając od klasycznych elementów, po niezwykle nowatorskie. Drzwi PCV są trwałe i praktyczne. Do kupna tego produktu może dodatkowo skłaniać przystępna cena.

 

Rolety

System rolet zewnętrznych wykonywany przez firmę Oknohit jest idealnie dopasowany do systemu profili okien, spełniając tym samym zasadę kompatybilności. Produkt, dzięki specjalnemu łącznikowi, może być montowany także na oknach innych producentów.

Projektanci rolet zewnętrznych Oknohit zwracają szczególną uwagę na bogatą kolorystykę skrzynek, prowadnic i pancerzy. Warto także zaznaczyć, iż na etapie testowania produktu szukano najskuteczniejszych rozwiązań, które poprawią bezpieczeństwo i komfort użytkowania. W tym celu wprowadzono różnorodne napędy i szereg zabezpieczeń. Produkt charakteryzuje się wysokim współczynnikiem izolacyjności.

 

Parapety

Parapety, coraz częściej stanowią ważny element dekoracyjny w procesie aranżacji przestrzeni wewnętrznych domu. By mógł pełnić taką funkcję, ważna jest jego estetyka. Parapety Oknohit są piękne, trwałe i odporne na uszkodzenia. Produkt wykonany jest z wielokomorowego PCV, takie rozwiązanie jest najlepszym gwarantem stabilności. Parapety te są łatwe w utrzymaniu. Niewątpliwą zaletę stanowi także nieskomplikowany montaż, który polega na umocowaniu parapetu za pomocą zaprawy lub pianki montażowej i silikonu.

Serwis firmy: www.oknohit.pl

powrót do katalogu