Wkęt-Met – tradycja, precyzja i trwałość

 

Składy Budowlane Felix Myszków, w uznaniu wysokiej jakości produktów do zamocowań Wkręt-met, włączają je do swej oferty.

 

Rys historyczny

Wkręt Met powstał niemal 20 lat temu. Założona w 1990 roku, kontynuował tradycję firmy zajmującej się produkcją elementów z tworzyw sztucznych, na której doświadczeniu produkcyjnym bazowała.

 

Przekształcenie firmy nastąpiło w 1992 roku, kiedy to sprecyzowano profil produkcyjny, czego uwieńczeniem był wybór nazwy Wkręt-met. Przez lata prowadzono rzetelną politykę finansową - owocowała ona rozwojem i wzrostem liczby profesjonalnych maszyn, których wydajność przekładała się na zwiększoną produkcję.

 

Laboratorium badawcze

Wkręt-met posiada niezwykle kreatywne laboratorium badawcze. Powstały tam nowatorskie rozwiązania, które znacząco wpływały na funkcjonalność produktów. W Urzędzie Patentowym zastrzeżono między innymi wzór kołka rozporowego trójstronnego rozpierania. W 2003 roku opatentowano koszulkę kołka rozporowego oraz zamocowania ramowe i nowy wzór wielozadaniowego kołka rozporowego. O wysokiej jakości produktów świadczą liczne certyfikaty jakości wydane przez Instytut Techniki Budowlanej.

 

Produkty

Firma Wkręt-met zyskała pozycję wiodącą wśród producentów technik zamocowań. W skład podstawowych wyrobów zaliczają się złącza, śruby, łańcuchy i sprężyny. W bogatej ofercie znajdziemy także wyroby z tworzyw sztucznych, złącza metalowe i łańcuchy. Zgromadzony asortyment posiada wszelkie konieczne atesty i certyfikaty, które potwierdzają wysoką jakość produktów.

 

Polityka Jakości Klimas Wkręt-met

Firma przyjęła strategię utrzymania wysokiego poziomu jakości obsługi klienta. Na pierwszym miejscu jednakże dołożono wszelkich starań, by utrzymać i rozwinąć doskonałą jakość produktów.

Kierunki polityki jakości:

Serwis firmy: www.wkret-met.com.pl

powrót do katalogu