MARMA – Najlepsze polskie folie

 

MARMA jest wiodącym producentem folii na rynku europejskim. Różnorodny asortyment i trwałość produktów wpływają na systematyczne zdobywanie pozycji lidera. Firma wykazuje wysoką dbałość o jakość produkowanych wyrobów. Kompleksowa oferta skłania dystrybutorów do włączenia tych produktów do swego asortymentów. Składy Budowlane Felix Myszków potwierdzają doskonałą jakość folii Marma.

 

Oferta sprzedażowa firmy MARMA składa się z czterech podstawowych grup produktów. Należą do nich folie:

  1. Ogrodnicze,
  2. Dla budownictwa,
  3. Przemysłowe,
  4. Siatki poliolefinowe

 

Folie ogrodnicze

Produkty znajdujące się w tej kategorii mają zróżnicowany stopień zaawansowania technologicznego. Przeznaczone są do wykorzystania w rolnictwie i ogrodnictwie. Folie mogą być stosowane w prostych zabiegach, takich jak okrywanie pryzm kiszonek, jak i w skomplikowanych konstrukcjach tuneli foliowych, gdzie wykorzystywane są wielowarstwowe folie, stabilizowane przeciw promieniowaniu UV.

Folie tunelowe są produktem wysokiej jakości i trwałości. Wszystko za sprawą specjalnej technologii wykonania. Składają się z trzech zespolonych ze sobą, w procesie wytłaczania, warstw. Właściwości powstałej tak powłoki wskazują na niestandardową wytrzymałość. Warto zaznaczyć, że wykonana w ten sposób folia jest jednocześnie bardziej przeźroczysta, zapewniając roślinom więcej światła.

Do grupy produktów ogrodniczych zaliczamy m.in.:

 

Folie do budownictwa

Produkty z tej kategorii służą przede wszystkim do izolacji w budownictwie. Najczęściej stosowana są wyroby Marma Polskie Folie, wykorzystywane w systemach izolacyjnych montowanych w pierwszych fazach wykończeniowych. Szerokie zastosowanie produktów pozwala na wykorzystanie folii w uczelnianiu i ocieplaniu fundamentów jak i dachów.

Właściwości izolacyjne folii Marma zapewniają doskonałą ochronę przed wilgocią, odprowadzając jednocześnie nadmiar pary wodnej gromadzony w budynku. Niektóre produkty pełnią dodatkowo rolę izolacji antykondensacyjnej. Szczególne rodzaje folii Marma, np. Akwen, umożliwiają budowę oczek wodnych i małych stawów ogrodowych.

Przykładowe produkty Marma, wykorzystywane w budownictwie:

 

Folie przemysłowe

Stosowane w procesach pakowania i przechowywania produktów. Niemal nieograniczone możliwości zastosowania, gwarantuje niezwykle wysoki potencjał technologiczny.

Folie przemysłowe Marma wykorzystywane są m. in. w:

 

Siatki poliolefinowe

Charakteryzują się wysoką trwałością. Niewątpliwym atutem jest także stosunkowo mała waga oraz całkowita odporność na korozję. Najczęściej służą do ogrodzenia, zabezpieczenia drzew i krzewów, wzmocnienia gruntów, skarp i nasypów.

Serwis firmy: www.marma.com.pl

powrót do katalogu