Od 1998 roku, czyli od momentu powstania, przedsiębiorstwo KOST-BET jest producentem kostki brukowej, różnorodnej galanterii betonowej, a także znakomitych ogrodzeń betonowych. Już na wczesnym etapie działalności, najważniejszy dla firmy był stopniowy rozwój w oparciu o najwyższą jakość oferowanych wyrobów. Potwierdzeniem tego dążenia jest ich zgodność z europejskimi i polskimi normami, a także wprowadzony już w 2003 roku System Zarządzania i Kontroli Jakości ISO 9001.

Obecnie wśród dostępnych produktów znajdują się również wyjątkowe propozycje z cegły łupanej: murki, palisady, schody i wiele więcej. Niezwykłą popularnością cieszą się też między innymi płyty tarasowe szlifowane, a także kostka dekoracyjna i liczne elementy uzupełniające. Tworzone z wysokiej jakości materiałów i surowców, niezmiennie cieszą się uznaniem szerokiego grona Klientów.

Ekologia, Design, Innowacyjność

Nowoczesność to nie tylko innowacyjne technologie. To także świadomość konsekwencji procesów produkcyjnych i zapobieganie ich negatywnym skutkom. W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać najwyższy możliwy stopień dbałości o środowisko. Stosujemy własną oczyszczalnię wody, a wszelkie emisje niwelujemy za pomocą odpowiednich filtrów. Nasza flota samochodowa jest złożona z pojazdów o najniższym spalaniu, ale przede wszystkim – nasi pracownicy są kompleksowo przeszkoleni w zakresie ochrony otoczenia naturalnego.

To coś, co wyróżnia nas od konkurencji. Dopracowujemy nasze produkty w najmniejszych szczegółach i dodajemy im charakteru wieloma detalami. Nasze kostki i płyty muszą cieszyć Twoje oko i wywoływać w Tobie poczucie wyjątkowości. Dbamy o to, b każdy produkt był niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, a nasza oferta zróżnicowana, by trafić w każdy gust. Za cel stawiamy sobie wywołanie zdumiewającego efektu. Zasługujesz na otaczanie się pięknymi przedmiotami.

Idziemy z duchem czasu. Nasz dział badań i innowacji skrupulatnie bada każdą nową mieszankę i poddaje ją wyczerpującym testom. Chcemy zaoferować Ci najbardziej zaawansowane technologie, dlatego do produkcji wykorzystujemy najnowocześniejszy park maszyn. Wszystko po to, by zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo i gwarancję, iż dostarczamy Ci produkt najwyższej jakości. Chcemy, byś cieszył się nie tylko najpiękniejszym, ale także najtrwalszym materiałem.

 

Serwis firmy: www.kostbet.pl

powrót do katalogu