Historia firmy KONEKT zaczyna się w 1991 roku, gdy jako MK S.C. Systemy Kominowe rozpoczęliśmy jako jedni z pierwszych w Polsce sprzedaż oraz propagowanie kominów ze stali nierdzewnej. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z firmą MK Żary - jednym z najlepszych producentów kominów ze stali nierdzewnej w naszej części Europy.

Przez lata doskonaliliśmy wiedzę o kominach, oferując je w sprzedaży hurtowej oraz detalicznej.
 Nasze kominy można znaleźć w takich inwestycjach jak:

LG Electronics w Mławie

AUCHAN Białystok

GALERIA BIAŁA w Białymstoku

POLMOS Białystok

PSS SPOŁEM Białystok

MICHELIN Olsztyn

CENTRUM LOGISTYCZNE MICHELIN w Pruszkowie

RAFINERIA NAFTOWA w Odessie na Ukrainie
FELIX MYSZKÓW

oraz w wielu innych....

Na przełomie lat 2004 i 2005 staliśmy się największą firmą w branży kominowej w regionie oraz jedną z największych w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem budownictwa jednorodzinnego w naszym kraju, kilka lat temu poszerzyliśmy ofertę o systemowe kominy ceramiczne. W tym celu powstała firma KONEKT, która na bazie ceramiki niemieckiej grupy PD jest producentem systemu KONEKT.

Na produkowane przez nas systemy udzielamy 50-letniej gwarancji.Obecnie jesteśmy jednym z największych producentów systemów kominowych w Polsce, z nowoczesnym parkiem maszynowym. Znacząca liczba naszych dystrybutorów pozwala kupić nasze kominy w niemal calej Polsce, zaś szeroka oferta produktowa zapewnia naszym klientom pewność dopasowania komina do jego potrzeb.

   
   

Serwis firmy: www.dobrykomin.pl

powrót do katalogu