Oferta firmy Comensal w materia³ach budowalanych FELIX:

Wałki

Firma "COMENSAL" zajmuje się produkcją ręcznych narzędzi budowlanych. Została założona w 1990 roku przez braci Piotra i Przemysława Nejno. Od początku systematycznie wprowadzała coraz większy asortyment wyrobów, dostosowując go do potrzeb zmieniającego się rynku w Polsce.

Specjalizujemy się w produkcji ręcznych narzędzi budowlanych wykorzystywanych do prac wykończeniowych, glazurniczych, tynkarskich, malarskich. Obecnie produkcja obejmuje ponad 120 rodzajów narzędzi. Są to między innymi: pace nierdzewne gładkie i zębate do nakładania kleju przy pracach glazurniczych, fugówki i pace plastikowe z gumą do fugowania glazury i terakoty; szpachle, szpachelki wykorzystywane przy pracach gipsowych; pace styropianowe do tynków itp.

Firma "COMENSAL" istnieje na polskim rynku od 10 lat. W tym stosunkowo niedługim czasie nawiązaliśmy współpracę z wieloma liczącymi się w kraju i za granicą kontrahentami. Możemy poszczycić się owocna i długotrwałą współpracą z każdym z naszych kontrahentów.

Nasze wyroby znane są w całej Polsce. Posiadamy również centrum dystrybucji we Wrocławiu. Mamy także duże doświadczenie w handlu z sieciami supermarketów "dom i ogród", z którymi współpraca rozwija się z dużym powodzeniem.

Od wielu lat eksportujemy również nasze wyroby do Rosji, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Węgier, Czech , Słowacji i Niemiec.

Szybki rozwój firmy "COMENSAL" jest wynikiem wieloletniego doświadczenia oraz długotrwałej pracy wysoko wykwalifikowanej kadry. Staramy się dostosowywać produkty do aktualnych potrzeb nabywców. Nasi projektanci stale wprowadzają na rynek coraz szerszy asortyment wyrobów, aby spełnić wszelkie potrzeby i oczekiwania z myślą o naszych obecnych i przyszłych Klientach.

Serwis firmy: www.comensal.com.pl

powrót do katalogu