Oferta firmy Agro-Wikt w materia³ach budowalanych FELIX:

Mieszalnik H 095
80 litrów
110 litrów
150 litrów
200 litrów

Firma AGRO-WIKT jest jedną z większych, prężnie działających i rozwijających się firm w regionie opoczyńskim. Jest wiodącą firmą w Polsce produkującą mieszalniki i betoniarki.

Zakład Produkcyjno - Usługowy AGRO-WIKT jest firmą całkowicie prywatną założoną w 1975. Na początku działalności firmy produkowaliśmy maszyny i urządzenia rolniczo - budowlane. Od 1995r. produkujemy betoniarki i mieszalniki bębnowe.

Początkowo były produkowane dwa typy mieszalników i betoniarek: 150 i 200 dm3, jednak popyt na nasze towary pozwolił w 1999r. poszerzyć produkcję o kolejne dwa typy: 80 i 110dm3.

Głównymi odbiorcami naszych mieszalników są właściciele małych i średnich gospodarstw oraz hodowcy, którzy za pomocą w/w maszyn dokonują mieszania wszelkiego rodzaju materiałów sypkich. Natomiast w przypadku betoniarek, znajdują one zastosowanie na budowach niewielkich mieszkalnych, inwentarskich, usługowych przy mieszaniu składników w postaci cementu, żwiru, żużlu, wody itp. w celu uzyskania mieszanki betonowej i zaprawy.

Produkcja naszych wyrobów podporządkowana jest głównemu założeniu - wytworzenie wyrobu o jak najlepszej jakości. Aby tę jakość zagwarantować, stale unowocześniamy stosowane technologie, prowadzimy kontrolę jakości dostarczanych surowców i materiałów, kontrole międzyoperacyjne oraz kontrolę gotowego wyrobu.

Posiadamy bardzo dobrze rozwiniętą strukturę sprzedaży, która w oparciu o blisko 400 punktów sprzedaży w całej Polsce pozwala na dotarcie do najbardziej oddalonych klientów. Dysponujemy własnym transportem na życzenie klienta.

W związku z chęcią podniesienia jakości oferowanych wyrobów firma AGRO-WIKT wdrożyła w 2002 roku System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2001.

Posiadamy certyfikaty nadane przez IMBER i IMBiGS upoważniajace do oznaczenia naszych wyrobów znakiem bezpieczeństwa B. Nasze towary wyróżniaja się wysoką jakością i wytrzymałością.

Nasza firma jako jedna z pierwszych wprowadziła 2 - letnią gwarancję na mieszalniki o poj. 200 i 150 dm3. Obecnie jesteśmy jedynym producentem w kraju, który oferuje mieszalniki objete 3 - letnią garancją, są to modele 80 i 110 dm3.

Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz zapewniamy pełen zestaw części zamiennych.
Firma AGRO-WIKT zlokalizowana jest w dwóch miejscach. Jeden zakład znajduje się w Opocznie i stanowi on "serce" Firmy - produkuje się w nim wszystkie detale, niewielkie podzespoły oraz wszystkie narzędzia służące do produkcji, drugi ma swoją siedzibę w Bukowcu Opoczyńskim

Serwis firmy: www.agro-wikt.com.pl

powrót do katalogu