Oferta firmy Dospel w materia³ach budowalanych FELIX:

Wentylatory domowe
Wentylatory przemysłowe
Zakończenia wentylacyjne
Instalacje wentylacyjne
Klimatyzacja
Centrale

Dospel - Lider Wentylacji jest firmą o trzydziestoletniej tradycji (istnieje od 1974 r.) Główna siedziba firmy znajduje się w Częstochowie na ul. Leśnej 156.

Zajmujemy się produkcją wentylatorów domowych i przemysłowych, systemów wentylacyjnych, kratek wentylacyjnych, instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzatorów. Szczególny nacisk kładziemy na jakość i bezpieczeństwo naszych produktów oraz na fachowość i doświadczenie naszych pracowników. Dostarczamy produkty o stałej, wysokiej i gwarantowanej jakości.

Dbamy o zdrowie Klientów i troszczymy się o środowisko naturalne, dlatego stosujemy zaawansowane a przy tym bezpieczne technologie w procesie produkcji i projektowania. W naszym katalogu znajdą Państwo szeroką gamę urządzeń i akcesoriów wentylacyjnych. 
 
Liczne autoryzowane przez nas punkty serwisowe udzielą Państwu wszelkiej pomocy, a wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na każde pytanie.

Wieloletnia tradycja, najwyższa jakość naszych produktów posiadających certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, dbałość o Klienta, świetnie wykształcona i wykwalifikowana kadra, rozwinięta sieć dystrybucji i punktów serwisowych oraz eksport do 54 krajów świata sprawiają, że współpraca z nami to gwarancja sukcesu i zadowolenia. Wszystko to sprawia, iż z dumą możemy stwierdzić: firma Dospel to Lider Wentylacji! 

Serwis firmy: www.dospel.com

powrót do katalogu