Oferta firmy Saint-Gobain Isover Polska w materia³ach budowalanych FELIX:

Uni-Mata
Iso-Mata
Uni-Płyta
Polterm-Uni
Uni-Mata Alu
Dratex Plus
Stopair
Wiatrostop
Flammex
Grupa SAINT-GOBAIN - międzynarodowa grupa kapitałowa - jedna ze stu czołowych światowych korporacji zajmująca się produkcją, przetwórstwem i dystrybucją materiałów (szkła, materiałów budowlanych i technologicznych np. ceramiki, tworzyw sztucznych, metali powlekanych itp.).
Ponad 171 tys. pracowników SAINT-GOBAIN codziennie przetwarza surowce w zaawansowane technologicznie produkty do zastosowań w codziennym życiu oraz opracowuje i rozwija materiały przyszłości. Grupa SAINT-GOBAIN zrzesza ponad 1200 firm prowadzących działalność w 45 krajach świata.
 
Grupa SAINT-GOBAIN, wywodząca się z założonej w 1665 r. przez Colberta (doradcę finansowego króla Ludwika XIV) firmy produkującej szkło jest dziś korporacją wszechstronną, liderem we wszystkich dziedzinach działalności.
 
ISOVER – światowy lider branży izolacyjnej, od 65 lat marka producentów izolacji w grupie SAINT-GOBAIN wytwarzających doskonałe produkty termoizolacyjne.
 
Od wielu lat dla odbiorców ze wszystkich stron świata marka ISOVER oznacza najwyższej jakości produkty oraz niezwykle staranną obsługę i doradztwo, z których powszechnie i z satysfakcją korzystają Klienci żyjący w bardzo odmiennych strefach klimatycznych, przywiązani do zupełnie różnych sposobów budowania i izolowania budynków.
 
Marka budzi na całym świecie zaufanie i znajduje nabywców wśród ludzi o zróżnicowanym statusie materialnym. Świadczy to o uniwersalności zastosowań i niemal bezkonkurencyjnej jakości produktów ISOVER. Oznacza również, że jedną z godnych podkreślenia cech tej marki jest dbałość o komfort i bezpieczeństwo życia ludzi. Poprzez produkty termoizolacyjne o bardzo różnym zastosowaniu: cieplne, akustyczne i ogniowe, ISOVER stwarza swoim odbiorcom warunki dla ich indywidualnego komfortu fizycznego i psychicznego, chroni przed nadmiernym chłodem, gorącem i hałasem. Marka ISOVER to znak produktów przyjaznych środowisku; nie od dziś wiadomo przecież, że izolacja cieplna jest najlepszym i najbardziej ekonomicznym sposobem oszczędzania energii i walki z efektem cieplarnianym.
 
Dzięki wszystkim wymienionym cechom rozsiani po całym świecie producenci i sprzedawcy izolacji marki ISOVER od lat utrzymują się na pierwszej pozycji w rankingu światowym. Tak jest również w Polsce, na terenie działania firmy SAINT-GOBAIN ISOVER POLSKA.

Serwis firmy: www.isover.pl

powrót do katalogu