Oferta firmy Izolacja Jarocin w materia³ach budowalanych FELIX:

JPZ - 80/2500
WZ - 210/3000
PZ - 190/2500
Historia IZOLACJI rozpoczęła się w 1925 roku, kiedy to, jako pierwszy zakład przemysłowy w Jarocinie, podjęła działalność prywatna firma Fabryka Papy Dachowej, Destylacji Smoły i Wyrobów Cementowych Władysława Lewandowskiego. Przy zatrudnieniu 15 osób produkowano wówczas około 1000 m2 papy na dobę.

Obecnie Spółka dysponuje jedną z najszerszych w kraju, kompleksową ofertą wyrobów hydroizolacyjnych i uszczelniających dla budownictwa.

Obejmuje ona:

Jarocińska IZOLACJA jest firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej. Posiada rozbudowaną sieć dystrybucji opartą na hurtowniach materiałów budowlanych i umowy o współpracy z większymi przedsiębiorstwami budowlanymi z Wielkopolski. Spółka jest również głównym dostawcą wyrobów izolacyjnych do sieci handlowych: CASTORAMA, OBI i BRICOMARCHE.
Wyroby IZOLACJI-JAROCIN S.A. zyskały uznanie w postaci blisko 20 medali i wyróżnień na największych krajowych targach budownictwa, w tym Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Źródłem i gwarancją sukcesów Spółki jest wieloletnie doświadczenie pracowników, połączone z tradycyjną już wielkopolską gospodarnością i sumiennością w działaniu.

powrót do katalogu