Oferta firmy Izolbet w materia³ach budowalanych FELIX:

Lepiki, masy

Firma IZOLBET jest renomowanym producentem materiałów hydroizolacyjnych, chemii budowlanej i styropianu.

Od 1995 roku Firma produkuje materiały hydroizolacyjne o nazwie handlowej IZOLBET, stosowanych w budownictwie. Posiada w swojej ofercie produkty na bazie rozpuszczalników organicznych oraz ekologiczne na bazie wody do hydroizolacji betonów i tynków, konserwacji i przyklejania pap asfaltowych, uszczelniania oraz zabezpieczania elementów metalowych, a także całą gamę innych produktów, jak np. papy wierzchniego krycia, podkładowe i izolacyjne – tradycyjne i termozgrzewalne oraz tradycyjnie stosowną smołę i lepiki na gorąco.

W 2003 roku Firma IZOLBET z dużym powodzeniem wprowadziła na rynek chemię budowlaną. Szeroka oferta tych produktów zawiera kleje do glazury, terakoty i gresu, zaprawy budowlane, materiały do systemów ociepleń budynków na bazie styropianu i wełny mineralnej oraz bogatą gamę produktów gipsowych.

W 2004 roku IZOLBET wprowadził na rynek zaprawy do klinkieru, zaprawy cienkowarstwowe do betonu komórkowego i silikatu oraz tynki mineralne.

W 2005 roku w ofercie handlowej znalazły się tynki akrylowe. Uruchomiono linię produkcji styropianu.

Firma IZOLBET zbudowała w ciągu 10 lat działalności ogromną sieć dystrybucyjną (ponad 1 000 czynnych odbiorców) na terenie kraju. Firma posiada 80 własnych jednostek transportowych (pow.3.5t), co pod względem logistycznym stawia IZOLBET na bardzo wysokiej pozycji wśród producentów hydroizolacji i chemii budowlanej.

Oprócz marki własnej, Firma IZOLBET konfekcjonuje produkty dla tak znanych marek handlowych jak PSB i PATIO.

Serwis firmy: www.izolbet.com.pl

powrót do katalogu