Oferta firmy KBE - Systemy okienne w materia³ach budowalanych FELIX:

Charakterystyka
KBE - Climabox
Asortyment
Firma KBE powstała w roku 1980. Była wówczas jednym ze stu producentów profili okiennych
i drzwiowych z tworzywa sztucznego. Obecnie należymy do pięciu najbardziej liczących się firm
z branży profili PVC w Europie.

Na nasz sukces złożyły się:

perfekcyjne rozwiązania techniczne produkowanego systemu,
nowoczesne technologie i wysoka jakość produkcji poparta certyfikatem DIN EN ISO 9001,
zaangażowanie i profesjonalizm pracowników,
otwartość na potrzeby rynku i wymagania klientów.

Siedziba firmy, produkcja oraz centrum logistyczne mieszczą się w Berlinie, w dzielnicy Marienfelde.

Nowoczesny i dynamiczny wizerunek Firmy KBE tworzą:
- inwestycje w nowoczesny park maszynowy umożliwiający ekstruzję 6 tys. ton profili rocznie,
- w pełni skomputeryzowana mieszalnia proszku - surowca do ekstruzji profili, umożliwiająca uzyskanie produktów najwyższej klasy wraz z wielopoziomowymi silosami gwarantującymi przechowywanie surowca w optymalnych warunkach,
- nowoczesne centrum logistyczne składające się z 8 hal o powierzchni od 1000 m2 do 4000 m2 oraz budynki biurowe i techniczne.

KBE Polska Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o.

KBE Polska Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. istnieje od 1994 r. Siedziba firmy oraz magazyny mieszczą się we Wrocławiu przy ul. Strachowickiej 40.

Obecnie firma zatrudnia 45 pracowników. Sprawne i efektywne funkcjonowanie firmy KBE Polska zapewniają działy:
- logistyki,
- sprzedaży,
- finansowo-księgowy,
- obsługi prawnej i kredytów
oraz ściśle z nimi współpracujący przedstawiciele handlowi i technicy, którzy reprezentują nas w całej Polsce.

Kompleksowa obsługa klienta.

KBE proponuje nie tylko wysokiej jakości profile w atrakcyjnych cenach, ale także specjalistyczną
i kompleksową pomoc w rozwiązywaniu problemów i uzyskaniu odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące produkcji stolarki otworowej. Firma, która chce rozpocząć współpracę z KBE Polska może liczyć na fachowe wsparcie zarówno przy uruchamianiu produkcji, jak i przy doborze narzędzi, maszyn i programów niezbędnych do jej realizacji. Posiadamy laboratorium, w którym można wykonać badania w podobnym zakresie jak w laboratoriach Instytutu Techniki Budowlanej. Znajdujące się na jego wyposażeniu urządzenia pomiarowe są znormalizowane z Polską Normą.

W laboratorium można dokonać sprawdzenia następujących parametrów okien:

Firmy współpracujące z KBE mają udostępnione laboratorium do badań jakości wyprodukowanych przez nich okien oraz sprawdzania okien wyprodukowanych przez ich konkurencję.

Kontrole jakości naszych produktów, przeprowadzane systematycznie przez niezależne instytuty
z kraju i z zagranicy jak również przez fachowców KBE potwierdzają wysoką jakość wszystkich wytwarzanych przez nas fabrykatów.

Jakość i technologia na wysokim poziomie

W naszej firmie istnieje ciągła kontrola jakości począwszy od projektowania, przez właściwy dobór materiałów, a skończywszy na gotowych wyrobach. Jasno wytyczone kierunki produkcji gwarantują jej jakość i rentowność. System planowania produkcji, sterowania nią, jak i organizacja magazynu oparte są na najnowszej technologii komputerowej zapewniającej stałą wymianę informacji między zakładem produkcyjnym a wszystkimi oddziałami KBE w całej Europie. Dla klienta oznacza to szybką realizację zamówień odzwierciedlającą się w terminach dostaw: zamówiony towar opuszcza magazyn jeszcze w tym samym dniu. Firmy współpracujące z KBE Polska poddawane są bieżącym badaniom sprawdzającym jakość produkowanej stolarki okiennej . Stawiane przez nas wysokie wymagania co do jakości produkcji sprawiają, że tylko najlepsi producenci stolarki okiennej na polskim rynku mogą z nami współpracować, ponieważ są w stanie sprostać stawianym przez nas rygorystycznym wymaganiom techniczno-jakościowym.

Sprawdzone w praktyce

Dbamy o to aby okna wykonywane z naszych profili tworzyły styl i klimat mieszkania i całego budynku. Profile KBE spełniają wysokie wymagania funkcjonalne zarówno w sektorze prywatnym i publicznym, w nowym jak i w starym budownictwie. Kładziemy duży nacisk na obszerność naszej oferty, która harmonizuje z różnymi stylami architektonicznymi. Realizujemy to dzięki współpracującym z nami architektom, inwestorom i przedsiębiorcom budowlanym z których rad bardzo często korzystamy.

Serwis firmy: www.kbe-polska.com.pl

powrót do katalogu