Oferta firmy Knipping w materia³ach budowalanych FELIX:

Charakterystyka systemu
Zalety okien
Szyby zespolone
Systemy KNIPPING 3000

Wasze całkiem osobiste okno
Okna decydują o indywidualnym charakterze domu. Dlatego w firmie Knipping otrzymacie Państwo indywidualne rozwiązania, które wykonamy według Waszych życzeń i które będą pasować do Waszego osobistego stylu. Możecie Państwo popuścić wodze fantazji. Okna ukośne, trójkątne, okrągłe, łuki czy łuki gotyckie, istnieje wiele różnych możliwości.

Technika okien firmy Knipping jest przemyślana w każdym detalu.
Na przykład termoizolacyjne profile o wielokomorowej konstrukcji. Wymyślony system komór poprawia działanie izolacyjne i podwyższa stabilność okna. Komory odwadniające i wzmacniające są od siebie oddzielone, pozwala to na przedłużenie okresu użytkowania. W celu zamocowania okna zaprojektowaliśmy specjalną komorę montażową. Z tej strony także nie dostanie się wilgoć. A ponieważ zaczepy i okucia są w tej samej płaszczyźnie, całość będzie jeszcze bardziej stabilna. Optymalną szczelność gwarantuje znajdująca się wokoło uszczelka środkowa w kształcie węża. Jest ona chroniona przed wpływami zewnętrznymi takimi jak czynniki atmosferyczne i promieniowanie ultrafioletowe. Innym przykładem wysokiej klasy techniki firmy Knipping jest dopasowana pod kątem ostrym listwa przyszybowa (model Softline). Dzięki wygiętemu kształtowi nadaje oknu optycznej lekkości, ale także łatwo daje się czyścić.

Jakość na każdym etapie usługi - od porady aż po serwis
Życzenia naszych klientów są dla nas zawsze na pierwszym planie.
Od pierwszej rozmowy, porady poprzez pomiary i montaż nasi współpracownicy starannie zaopiekują się Państwem.

Kompletny serwis firmy Knipping
Tak jak nasi klienci i ich inwestycje budowlane tak zróżnicowane są również zakłady współpracujące z firmą Knipping. Znajdują się wśród nich zarówno małe rodzinne zakłady stolarki okiennej jak również przedsiębiorstwa średniej wielkości.
Wszystkich łączy filozofia serwisu poczynając od rzetelnej porady aż po wykonanie usługi.

Serwis firmy: www.knipping.pl

powrót do katalogu