Finansowanie

Pomoc przy zakupie samochodu

Jeśli jesteś zainteresowany zmianą auta, nasza firma oferuje profesjonalną pomoc. Dzięki nam wybierzesz samochód, który spełni wszystkie oczekiwania i sprosta wymaganiom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.
Jesteśmy w stanie znaleźć i sprowadzić auto, o którym marzysz. Dla nas nie ma granic i rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Zdobędziemy dla klienta niezbędne informacje, które sprawią, że auto będzie wiarygodne i sprawdzone pod kątem technicznym. Pomożemy załatwić wszystkie niezbędne formalności tak, by kupno nowego samochodu było przyjemnością i trwało jak najkrócej.

Leasing lub kredyt na auta

W naszej ofercie proponujemy tradycyjny kredyt lub leasing zarówno dla firm jak i dla osób fizycznych. Dotyczy on samochodów osobowych i ciężarowych do 3,5 ton.
Nową i interesującą ofertą jest leasing dla osób prywatnych na dowód i prawo jazdy. Dzięki tej możliwości każdy może skorzystać z tej opcji, a leasing przestał być domeną przedsiębiorców.
Jeśli klient będzie zainteresowany jakąkolwiek formą leasingu, wytłumaczymy w jaki sposób najkorzystniej go sfinalizować. Możliwości jest wiele, pomożemy dopasować ofertę do potrzeb indywidualnych klienta.

Szacunek i odpowiedzialność to wartości, które cenimy. Jesteśmy firmą z tradycjami. Lata doświadczenia nauczyły nas, że dbałość o klienta to podstawa każdego dobrego biznesu.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt. Bardzo chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.