Fiat 500 1,2 benzyna rocznik 2017

Firma FELIX to ponad 40 lat rzetelnej pracy na zaufanie naszych Klientów. Szukają państwo dobrego auta ze sprawdzonego źródła? Sprowadzamy samochody: nowe, poleasingowe, z wynajmu długoterminowego i z windykacji. Auta od pierwszego właściciela. Poprowadzimy transakcję od początku do końca, przejmiemy ciężar związany ze żmudnym załatwianiem licznych formalności.
Każdy kto u nas kupi samochód - zwolniony jest z opłaty skarbowej.

Dziś mamy do sprzedaży:

Piękny Fiat 500 z 2017 roku:

Samochód w idealnym stanie technicznym jak i wizualnym. Auto prezentuje się jak nowe z salonu. Przebieg udokumentowany tylko 21 100 kilometrów. Oferowany Fiat 500 1,2 benzynowy jest bezwypadkowy, posiada oryginalny lakier na całej powierzchni. Pojazd ten jest to wersja z kołem zapasowym co jest rzadkością w tych modelach. Jest dobrze doposażony, posiada między innymi: 7x Airbad, ABS, ESP, ASR, asystent ruszania pod górę, tempomat, klimatyzację, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, centralny zamek z alarmem, wspomaganie kierownicy z funkcja CITY, radio fabryczne z 6 głosnikami, podłączenie do iphona, złącze USB, zestaw głośnomówiący, komputer pokładowy, światła LED i inne...                                 

Na oferowany samochód możemy udzielić 3 miesięcznej lub rocznej gwarancji bez limitu kilometrów i 30 dniową polisę OC. Oferowanego Fiat 500 sprzedajemy na fakturę VAT marża. Cena netto to 29 700,00 złotych.

MOŻLIWOŚĆ SPRZEDAŻY RATALNEJ- (PROCEDURY UPROSZCZONE), LEASING 

Przed przyjazdem prosimy o telefoniczne potwierdzenie aktualności ogłoszenia.
Kontakt 601 501 441