Od lipca 2018 roku właścicielem Składu Budowlanego FELIX została Firma SIGMA. We wszystkich sprawach związanych z materiałami i usługami budowlanymi prosimy o kontaktowanie się z firmą SIGMA www.felix.pl/kontakt,pl.htm

FELIX SP. z o.o. odsprzeda swoją domenę http://www.felix.pl/aktualnosc_547,pl.htm 

SKŁADY BUDOWLANE "FELIX" – WYSOKA JAKOŚĆ, PROFESJONALIZM I WIARYGODNOŚĆ!

Blisko 40 lat na rynku!
Istniejemy od 4 marca 1980 roku. Przez lata gromadziliśmy doświadczenie, budując wizerunek profesjonalnego i rzetelnego dostawcy materiałów budowlanych. Po 30 latach niezwykle efektywnego pośrednictwa między producentami a nabywcami, zgromadziliśmy liczne grono stałych kontrahentów i klientów. Zdobyliśmy pozycję lidera wśród dystrybutorów materiałów budowlanych i jednocześnie ugruntowaliśmy naszą wiarygodność.

Początkowo zajmowaliśmy się produkcją materiałów budowlanych i drogowych. W zakres naszych usług wchodził także transport ciężarowych. Z upływem lat rozszerzyliśmy nasza działalność tworząc profesjonalną firmę wprowadzającą na rynek bezpieczne, wysokiej jakości produkty, w atrakcyjnych cenach.

„FELIX” liderem sprzedaży materiałów budowlanych!
Od 1989 roku „FELIX” zajmujemy się dystrybucją doskonałej jakości produktów, wnikliwie obserwując ich adaptację na rynku budowlanym. Materiały budowlane umieszczone w naszej ofercie posiadają wszelkie wymagane atesty oraz liczne certyfikaty jakości. Weryfikujemy praktyczną wartość sprzedawanych produktów, dzięki wnikliwym ocenom naszych klientów. Niewątpliwie postawa ta pomogła nam stać się wiodącym dystrybutorem materiałów budowlanych w województwie śląskim.
FELIX – doskonałej jakości asortyment!
Nasza oferta bazuje na produktach wysokiej jakości, posiadających gwarancję i niezbędną dokumentację techniczną. Współpracujemy z polskimi firmami, wspierając rodzimy przemysł. Jednocześnie wprowadzamy na rynek produkty zagraniczne, dbając o szerokie spektrum rozwiązań dla naszych klientów.
Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo naszych produktów oraz bezwarunkowe spełnianie norm dotyczących zdrowotności i ochrony środowiska.
Składy budowlane „FELIX”
„FELIX” posiada swą siedzibę w Myszkowie, powiatowym mieście położonym w woj. Śląskim. Właśnie tutaj znajduje się nasza baza – główny Skład Budowlany.

Dobro klienta stanowi dla nas priorytet!
Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem materiałów. Doskonałe referencje naszych klientów stanowią najlepszą wizytówkę. Aprobatę zyskujemy dzięki dbałości o:
    * Wysoką jakość towarów
    * Atrakcyjne ceny

    * Sprzedaż gotówkową i ratalną
    * Dostawę towarów na życzenie Klienta
    * Fachowe doradztwo i miłą obsługę

Zapraszamy do współpracy!
Producentów i importerów materiałów budowlanych zapraszamy do owocnej współpracy! Chętnie nawiążemy kontakty biznesowe z podmiotami prowadzącymi działalność z zakresu produkcji materiałów z szeroko pojętej branży DOM i OGRÓD.