Luksusowy dom opieki powstanie w Polsce
2015-09-07

Prawie 100 mln zł kosztować będzie luksusowy dom opieki połączony z centrum rehabilitacyjnym, które powstanie pod Warszawą. Obiekt przeznaczony będzie dla naprawdę bogatych rezydentów, bowiem koszt miesięcznego pobytu wyniesie prawie 15 tys. zł. Obiekt powstanie już za dwa lata.


 


Fundatorem obiektu, który powstanie na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego jest fundusz inwestycyjny WI Vivante FIZ AN. Takie położenie ma zagwarantować bliskość natury i jej zdrowotny wpływ na samopoczucie, co jest bardzo istotne dla domów opieki. Obiekt ma pomieścić ok. 90 rezydentów, a jego charakter będzie dość otwarty, co oznacza, że mieszkający tam kuracjusze będą mogli opuszczać go w dowolnej chwili.


 


Mieszkańcy mogą liczyć nie tylko na fachową opiekę, ale również luksusową obsługę, w tym room service. Na terenie obiektu znajdzie się również kino, restauracje i kawiarnie, a także ogromne zaplecze spa. Przy domu opieki mieścić się będzie również centrum neurologii i rehabilitacji, dostępne również dla pacjentów z zewnątrz. Otwarcie zaplanowano na 2017 rok.
Aneta R
powrót do listy