Kleje do glazury

EX 1.01
Zaprawa klejąca do płytek ceramicznych i kamiennych
Do klejenia typowych płytek i kształtek ceramicznych oraz płyt z kamienia naturalnego na podłogach i ścianach z mineralnych materiałów budowlanych (podłoża betonowe, tynki, jastrychy, mury ceglane i z bloczków betonowych). Nadaje się także do szpachlowania, wyrównywania i murowania.
   
EX 1.02 plus
zaprawa klejąca do płytek ceramicznych i kamiennych

Do klejenia płytek ceramicznych i kamiennych na ścianach, podłogach, cokołach i schodach. Znakomita przyczepność do wszystkich typowych mineralnych podłoży budowalnych wewnątrz i na zewnątrz budynku. Polecana do stosowania na elewacjach i cokołach oraz przy ogrzewaniu podłogowym.
   
EX 1.03 super
superplastyczna zaprawa klejąca do płytek ceramicznych i kamiennych

Do klejenia wszystkich rodzajów płytek ceramicznych i kamiennych na podłogi, ściany, fasady, cokoły, balkony i parapety. Posiada najwyższą przyczepność i wytrzymałość. Szczególnie polecana do klejenia płytek na istniejące płytki oraz do basenów, na schody zewnętrzne i tarasy. Nadaje się do klejenia płytek na istniejące stare płytki.

 


Kleje do ociepleń

EX 2.01
zaprawa klejąca do wełny mineralnej i styropianu

Stosowana przy ocieplaniu budynków metodą lekką-mokrą EURO-MIN w warunkach szczególnych. Dzięki znacznie podwyższonej wytrzymałości i przyczepności wykorzystuje się ją na budynkach wysokich, obciążonych dynamicznie wiatrem, przy szkodach górniczych lub niezbyt pewnym podłożu. Całkowicie odporna na warunki atmosferyczne.
   
EX 2.02
zaprawa klejąca do styropianu

Do klejenia płyt styropianowych i siatki zbrojeniowej przy ocieplaniu ścian metodą lekką-mokrą EURO-MIX (ITB AT-15-2579/2003) oraz przy wykańczaniu elewacji z elementów thermomur. Ma bardzo wysoką przyczepność, jest wytrzymała i całkowicie odporna na warunki atmosferyczne.
   
EX 2.02 start
zaprawa klejąca do płyt styropianowych

Do klejenia płyt styropianowych przy ocieplaniu ścian metodą lekką-mokrą EURO-MIX (ITB AT-15-2579/2003). Można nią przyklejać płyty styropianowe do wszystkich podłoży ściennych, za wyjątkiem drewna, metalu i blachy. EX 2.02 START nie należy używać do zatapiania siatki z włókna szklanego.