Zaprawy

EX 4.02
zaprawa hydroizolacyjna

Zaprawa do wykonywanai wypraw hydroizolacyjnych wewnątrz i na zewnątrz budynków.
   
EX 5.01 / EX 5.01B
drobnoziarnista zaprawa cementowo-wapienna

Zaprawa cementowo-wapienna marki M4 o średnicy ziarna do 0,5 mm, produkowana jako szara i biała (B). Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz jako tynk pocieniony, wierzchnia warstwa tynków wielowarstwowych, do przecierek i narzut dla tynków zwykłych. Bardzo użyteczna przy pracach wykończeniowych i remontowych.
   
EX 5.02
zaprawa cementowo-wapienna

Cementowo-wapienna zaprawa marki M4 o średnicy ziarna do 1 mm. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz jako tynk zwykły jednowarstwowy, tynk pocieniony, warstwa wierzchnia tynków wielowarstwowych a także do murowania ścian i do układania posadzek z materiałów kamiennych. Jest bardzo łatwa w przygotowaniu i stosowaniu.
   
EX 5.05
zaprawa tynkarska maszynowa

Cementowo-wapienna zaprawa marki M3 o średnicy ziarna do 1 mm.
   
EX 9.01
cementowa zaprawa murarska marki M15

Zaprawa marki M15 wg PN-B-14501:1990 do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynku. Służy w szczególności do murowania ścian, wykonywania filarów nośnych, murów, sklepień i łuków narażonych na duże obciążenia, także do murowania sklepień cienkościennych i wykonywania obrzutek pod tynki.
   
EX 9.02
zaprawa klejąca do betonu komórkowego

Cienkowarstwowa zaprawa do klejenia każdego rodzaju bloczków z betonu komórkowego. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, całkowicie mrozo i wodoodporna, zapobiega powstawaniu mostków termicznych. Łatwa w przygotowaniu, ekonomiczna i bardzo wygodna w użyciu. Pozwala na szybkie i czyste wznoszenie murów.
   
EX 9.03
zaprawa murarska

Sucha zaprawa murarska EX 9.03 marki M4 wg PN-90/B/14501 służy do wykonywania robót budowlanych na zewnątrz i wewnątrz budynku.
   
EX 9.04 s
Zaprawa do murowania i jednoczesnego fugowania murów licowych (klinkieru)

Zaprawa EX 9.04 S służy do murowania i jednoczesnego fugowania murów licowych z cegieł klinkierowych o niskiej nasiąkliwości. Ze względu na specjalny skład (trass) istotnie zmniejsza ryzyko powstawania wykwitów na murze. Zaprawa po związaniu jest odporna na warunki atmosferyczne. Zaprawa murarska EX 9.04 S dostępna jest w czterech kolorach: Szary, biały, antracyt i jasnoszary.
   
EX 10.01
zaprawa wyrównująca

Cementowa zaprawa służąca do wyrównywania i uzupełniania ubytków we wszelkiego rodzaju podłożach mineralnych (pionowych i poziomych) przed klejeniem płytek lub ocieplaniem, co pozwala na zmniejszenie zużycia klejów. Jest odporna na wpływy atmosferyczne, wodo i mrozoodporna.