Inne

EX 4.01
gruboziarnista zaprawa renowacyjna

Kompozytowa zaprawa przeznaczona do napraw elementów betonowych i żelbetowych. Nadaje się także do osadzania elementów kotwiących, wypełniania ubytków i wyrównywania wszelkiego rodzaju podłoży mineralnych (posadzki, schody, ściany, sufity). Jest bardzo wytrzymała (ponad 30 MPa) i całkowicie odporna na warunki atmosferyczne.
   
EX 7.01
preparat gruntujący

Uniwersalny i bardzo wydajny środek do gruntowania wszelkich chłonnych, chropowatych czy narażonych na zawilgocenie podłoży pod tynki, farby, szpachlówki, wylewki, płytki, itp. Do gruntowania podłoża pod szlachetny tynk mineralny w systemie ocieplania ścian EURO-MIX oraz ścian z kształtek thermomur przy stosowaniu tynku gipsowego.
   
EX 7.02 PORO-GRUNT
preparat głęboko gruntujący

Płynny środek przeznaczony do gruntowania chropowatych i chłonnych podłoży (gipsowe, cementowe, cementowo-wapienne, wapienne, gazobetonowe oraz płyt kartonowo-gipsowych). Jest bardzo wydajny i wygodny w użyciu.
   
EX 8.01
cementowa wylewka samopoziomująca

Cementowa zaprawa samorozlewna i samopoziomująca, warstwa do 6 mm grubości. Odporna na ścieranie, bardzo wytrzymała, o dużej przyczepności do podłoża. Do wygładzania powierzchni wylewek betonowych, stropów, jastrychów, itp. pod wszelkiego rodzaju okładziny i wykładziny podłogowe.