KOŁNIERZE USZCZELNIAJĄCE VELUX

Kołnierze uszczelniające VELUX pasują do wszystkich rodzajów pokryć dachowych. Zapewniają szczelne i proste wbudowanie okna w powierzchnię dachu oraz bezpieczne odprowadzenie wód deszczowych i śniegu poza okno.
Wykonane są standardowo z niewymagającej konserwacji blachy aluminiowej w kolorze szarej umbry. Do okien GGL i GHL oferujemy na zamówienie okładziny i kołnierze z blachy miedzianej.
Do profilowanych materiałów pokryciowych o wysokości profilu do 90 mm oferujemy kołnierze EDH, natomiast do płaskich materiałów pokryciowych o grubości do 16 mm - kołnierze EDS.

 

KOŁNIERZE USZCZELNIAJĄCE KOMBI VELUX

KREOWANIE PRZESTRZENI
Okna VELUX nie tylko dostarczają światła i świeżego powietrza. Otwierają one również nieograniczone możliwości architektoniczne dzięki łączeniu okien w grupy.
Wszechstronność zastosowań kołnierzy pozwala realizować skryte marzenia, a jedynym ograniczeniem jest konieczność zachowania zaleceń technicznych dotyczących połączeń.

Kołnierze KOMBI stwarzają nieograniczone możliwości kreowania architektury dachu.

Jeżeli planujecie Państwo założenie kilku okien VELUX oferuje gotowe rozwiązanie - kołnierze KOMBI. Okna VELUX mogą być łączone na wiele sposobów, przy czym standardowa odległość między ościeżnicami powinna wynosić 100 mm w poziomie i pionie.