Drzwi wejściowe są wizytówką domu. Otwierają one inwestorom, architektom i planistom bardzo wiele możliwości indywidualnego kształtowania idei urzeczywistniających oczekiwania odbiorcy. Jednocześnie drzwi wejściowe, jak żaden inny element fasady, muszą spełniać bardzo wiele wymagań. Najważniejsze z nich to absolutnie niezawodne działanie, ochrona przed wpływami atmosferycznymi i wysoki stopień bezpieczeństwa.

Drzwi wejściowe systemu VEKA spełniają te wymagania dzięki wysokiej jakości profili i paneli drzwiowych, zastosowaniu wzmocnień stalowych, okuć antywłamaniowych i bezpiecznego oszklenia.

 

Czy to pojedyncze, czy też podwójne, a w większych domach nawet wielokrotne, w wykonaniu klasycznym lub nowoczesnym, z wypełnieniami ze szkła bezpiecznego lub z kasetonów, jedno- lub wieloskrzydłowe, o fantazyjnych kształtach lub spokojnej elegancji, z kolorowymi akcentami, w atrakcyjnym deseniu lub rustykalnym wykonaniu, systemy drzwi wejściowych VEKA nadają się idealnie do wszelkich zastosowań, zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach restaurowanych. Owa różnorodność pozwala zaspokoić najwyższe wymagania, zarówno w produkcji seryjnej, jak i w zleceniach indywidualnych.

Ze względu na wysoką odporność na warunki atmosferyczne i łatwość konserwacji, drzwi wejściowe pozostają przez wiele lat "jak nowe".