Drzwi kanadyjskiej firmy CANDOOR to klasyczna linia i kształty.
Szerokie wzornictwo i estetyczny wygląd to wielkie zalety tych produktów.

DRZWI ZEWNĘTRZNE CANDOOR TO PERFEKCJA OD DOŁU DO GÓRY

  1. Elastyczna uszczelka dookoła futryny zapobiega stratom ciepła. Futryna zrobiona z sosny Panderosa, nasączonej specjalnymi preparatami przeciw gniciu jest klejona wg. sprawdzonej technologii kanadyjskiej zapobiegającej wypaczaniu.
  2. Plastik zabezpieczający przed przedostawaniem się wody pomiędzy uszczelką a futryną. Aluminiowy próg wraz z plastikową wkładką posiadającą otwory do odprowadzenia wody stanowi termiczną przegrodę. Razem z dolną uszczelką ten system stanowi prawdziwą barierę przeciw wodzie i penetracji powietrza.
  3. Stalowa osłona zawinięta dookoła dolnych i górnych krawędzi. Podwójnie zawinięta na bocznych krawędziach dla zapewnienia sztywności. Stalowe osłony są galwanizowane i zabezpieczone przeciw korozji. Podkład farby jest aplikowany fabrycznie.
  4. Drewniany blok o wym. 8 cm x 30 cm jest wzmocnieniem powierzchni instalacji zamka.
  5. Wstrzyknięte na gorąco szczelne wypełnienie poliuretanowe pomiędzy stalowe osłony stanowi doskonałą izolację cieplną i dźwiękową oraz stwarza stabilność. Na całym obwodzie drzwi drewniana rama stwarza termiczną przegrodę pomiędzy zewnętrzną i wewnętrzną powierzchnią osłony stalowej i eliminuje przemarzanie i kondensację.
  6. Wielowarstwowa elastyczna uszczelka na dole oraz pojedyncza z boku stanowią zabezpieczenie przed infiltracją powietrza i wody.

Dostępne są zewnętrzne wykończenia futryny w kolorze i wzorze drzwi. Drzwi te odpowiadają i przewyższają istniejące kanadyjskie przepisy i normy budowlane.

 

Skrzydło drzwi wykonane jest na bazie ramy drewnianej z zawiniętą na niej obustronnie stalową osłoną, galwanizowaną i zabezpieczoną przeciw korozji fabrycznie.W przestrzeń wewnętrzną wstrzyknięto na gorąco szczelne wypełnienie poliuretanowe stanowiące doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną. Futryna wykonana jest z drewna sosny Ponderosa nasączonej specjalnymi preparatami przeciwgnilnymi. Drzwi posiadają aluminiowy próg, który łącznie z plastikową wkładką stanowią doskonałą przegrodę termiczną. Futryna drzwi CANDOR posiada niespotykaną w innych wykonaniach uszczelkę magnetyczną, która doskonale przylega do powierzchni metalowej osłony skrzydła drzwi zapewniając im bardzo dobrą szczelność.

Drzwi mogą być lakierowane w każdym z kolorów oferowanych przez paletę barw RAL lub laminowane w kolorze francuskiego orzecha, złotego dębu lub kolorze biały polar. Ponadto, w drzwiach mogą być zamontowane różnego kształtu przeszklenia, dodatki w postaci klamki kciukowej, dodatkowych zamków, wizjerów e.t.c. Ceny drzwi są przystępne.
W naszej ofercie znajdziecie państwo również propozycje drzwi zewnętrznych wykonanych z PCW w przeróżnych wykonaniach stosownie do potrzeb klienta.

 

Przykładowe typy drzwi: