Linia MILENIUM

 

KONSTRUKCJA
Konstrukcja skrzydeł Millenium (Lux) oparta jest na drewnianym ramiaku (33x40 mm), wypełnionym stabilizującą warstwą "plastra miodu", obłożonym dwiema wytłoczkami z twardej płyty pilśniowej Masonite o grubości 3,2 mm.


OKUCIA
Drzwi wyposażone są standardowo w uniwersalny zamek Boda 2014. Do drzwi bezprzylgowych systemu POL-SKONEŽ stosujemy uniwersalne zawiasy typu Fiskars 6540N z wkładką, która zapobiega skrzypieniu zawiasów i nie wymaga smarowania. Skrzydła do futryn metalowych są wyposażone w zawiasy czopowe.


GWARANCJA
Okres gwarancji obejmuje 12 miesięcy od potwierdzonej daty zakupu.


WZORY
Okleinowane, Laminowane.


SPOSÓB OTWIERANIA
Tradycyjny: drzwi z futryną drewnianą (bezprzylgowy system POL-SKONE) lub skrzydła do standardowej futryny metalowej (system przylgowy);
Wahadłowy: drzwi wahadłowe;
Przesuwny: drzwi przesuwne na prowadnicach firmy GEZE.


SZKLENIE
1 mała szyba, 1 duża szyba, 6 szyb, 10 szyb. Wszystskie wersje drzwi szklonych są fabrycznie szklone szkłem ornamentowym o grubości 4 mm z drewnianym szprosem, opcjonalnie szkłem fazowanym, matowionym lub innym.


KOMPLET HANDLOWY
Wszystkie produkty POL-SKONE pakowane są w folię i pełny karton. Komplet handlowy zawiera drzwi (futryna, skrzydło z zamkiem i zawiasami) gotowe do zamontowania, instrukcję montażu drzwi, szablon do montażu klamki, gwarancję.