Linia VITTORIA-W

 

KONSTRUKCJA
Konstrukcja skrzydeł VITTORIA-W oparta jest na drewnianym ramiaku (33x40 mm), wypełnionym stabilizującą warstwą "plastra miodu", obłożony dwiema wytłoczkami z twardej płyty pilśniowej Masonite o grubości 3,2 mm lub HDF o grubości 4mm (gładka powierzchnia).


KOLOR
Standardowe kolory oferowane przez POL-SKONE to biały, szary, czarny, ciemny brąz. Możliwe jest zamówienie drzwi w dowolnym kolorze z palety RAL i NCS. Okleiny standardowe: jasny dab, dab palisander, dab rustikal, buk, czeresnia, mahoń, klon, wenga, orzech.


OKUCIA
Drzwi wyposażone są standardowo w uniwersalny zamek Boda 2014. Do drzwi bezprzylgowych systemu POL-SKONE stosujemy uniwersalne zawiasy typu Fiskars 6540N z wkładką, która zapobiega skrzypieniu zawiasów i nie wymaga smarowania. Skrzydła do futryn metalowych są wyposażone w zawiasy czopowe.


GWARANCJA
Okres gwarancji obejmuje 12 miesięcy od potwierdzonej daty zakupu.


WZORY
Malowane, Okleinowane.


SPOSÓB OTWIERANIA
Tradycyjny: drzwi z futryną drewnianą (bezprzylgowy system POL-SKONE) lub skrzydła do standardowej futryny metalowej (system przylgowy);
Wahadłowy: drzwi wahadłowe;
Przesuwny: drzwi przesuwne na prowadnicach firmy GEZE.


SZKLENIE
6 szyb, 10 szyb (oprócz szerokości 60). Wszytskie wersje drzwi szklonych są fabrycznie szklone szkłem ornamentowym o grubości 4 mm z drewnianym szprosem, opcjonalnie szkłem fazowanym, matowionym lub innym.


KOMPLET HANDLOWY
Wszystkie produkty POL-SKONE pakowane są w folię i pełny karton. Komplet handlowy zawiera drzwi (futryna, skrzydło z zamkiem i zawiasami) gotowe do zamontowania, instrukcję montażu drzwi, szablon do montażu klamki, gwarancję.