Nowa, rewelacyjna blachodachówka z posypką mineralną

Blachodachówka OnduSteel łączy w sobie piękno tradycyjnych dachówek ceramicznych z doskonałą jakością blach dachowych. Dzięki temu znajduje zastosowanie na całym świecie, na dachach o różnych kształtach, doskonale prezentując się na różnych budynkach, zapewniając pełną ochronę przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Pokrycie dachowe OnduSteel jest stosowane nie tylko do nowych konstrukcji, lecz również do renowacji starych dachów. Blachodachówka OnduSteel została pozytywnie oceniona przez Instytut Techniki Budowlanej i uzyskała aprobatę techniczną o numerze AT-15-3480/99. Posiada 30-letnią gwarancję.

Materiał

Blachodachówka OnduSteel jest wykonana z najwyższej jakości blachy stalowej o grubości 0,5 mm, ocynkowanej termicznie z obu stron i chronionej dwoma warstwami: epoksydową i akrylową. Zewnętrzna warstwa akrylowa pokryta jest naturalnym granulatem kamiennym, który nie tylko zapewnia doskonałą ochronę i podnosi walory estetyczne dachu, ale także całkowicie wycisza szum deszczu. Ostatnią warstwę stanowi natryskowo naniesiona, wzmacniająca, bezbarwna powłoka z akrylatu, która dodatkowo uodparnia dach z blachodachówki OnduSteel na działanie promieni UV.

Odporność na wpływy atmosferyczne

Zastosowanie najwyższej jakości surowców i najnowszej technologii produkcji przyczyniło się do uzyskania pokrycia dachowego odpornego na działanie niekorzystnych warun­ków atmosferycznych. Dachy pokryte blachodachówką OnduSteel nie poddają się pod­muchom wiatru, opadom śniegu i deszczu oraz są odporne na mróz.
System podwójnych warstw ochronnych eliminuje ryzyko przedwczesnego starzenia się materiału, stanowi skuteczną barierę przed wilgocią i korozją, czyniąc to pokrycie idealnym i w pełni bezpiecznym materiałem do krycia dachów w różnych strefach klimatycznych.