Continental

Rynny systemu Continental odznaczają się klasycznym półokrągłym profilem z charakterystycznym wywinięciem. Różnorodność systemów Continental sprawia, że rynny tego typu stosowane są zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach dachowych. W ofercie firmy Marley dostępne są rynny Continental o rozmiarach: O 75, O 100, O 125 i O 150 mm oraz rury spustowe o średnicach: 50, 70, 90, 100 i 125 mm. Poszczególne elementy rynny łączone są za pomocą zatrzasków. Szczelność systemu zapewniają uszczelki.

Duplex

System ten składa się z rynny o szerokości 70 mm i głębokości 53 mm oraz z okrągłej rury spustowej o średnicy 50 mm. Rynna o symetrycznym przekroju przeznaczona jest do odprowadzania wody z małych powierzchni dachowych. Poszczególne elementy rynny łączone są za pomocą kleju. Dzięki odpowiednim trójnikom możliwe jest połączenie rury spustowej z rurami systemu Continental.

Simplex

System ten składa się z rynny o szerokości 65 mm i głębokości 46 mm oraz z okrągłej rury spustowej o średnicy 50 mm. Rynna o skrzynkowym profilu przeznaczona jest do odprowadzania wody z małych powierzchni dachowych. Poszczególne elementy rynny łączone są za pomocą kleju. Szeroki asortyment kształtek zawiera m.in. haki wewnętrzne do zawieszenia rynny, niewidoczne z dołu budynku. Dzięki odpowiednim trójnikom możliwe jest połączenie rury spustowej z rurami systemu Continental.


Deepflow

System ten składa się z rynny o szerokości 110 mm i głębokości 75 mm oraz z okrągłej rury spustowej o średnicy 68 mm. Rynna o samooczyszczającym, półeliptycznym przekroju charakteryzuje się dużą wydajnością. Dzięki temu jest stosowana na średnich, a nawet dużych powierzchniach dachowych. Poszczególne elementy rynny łączone są za pomocą zatrzasków. Szczelność systemu zapewniają uszczelki.


Industrial

System ten składa się z rynny o szerokości 150 mm i głębokości 75 mm oraz z okrągłej rury spustowej o średnicy 110 mm. Rynna o półokrągłym przekroju przeznaczona jest do odprowadzania wody z dużych powierzchni dachowych. System Industrial stosowany jest do orynnowania hal produkcyjnych i handlowych, magazynów oraz większych budynków mieszkalnych. Poszczególne elementy rynny łączone są za pomocą zatrzasków. Szczelność systemu zapewniają uszczelki.


Flowline

System ten składa się z rynny o szerokości 116 mm i głębokości 60 mm oraz z okrągłej rury spustowej o średnicy 68 mm lub rury kwadratowej o przekroju 65 mm. Rynna o przekroju trapezowym posiada estetyczną, rzadko spotykaną formę. Jest stosowana na średnich i niewielkich powierzchniach dachowych. Poszczególne elementy rynny łączone są za pomocą klipsów. Szczelność systemu zapewniają uszczelki.


Classic

System ten składa się z rynny o szerokości 120 mm i głębokości 75 mm oraz z okrągłej rury spustowej o średnicy 68 mm lub rury kwadratowej o przekroju 65 mm. Rynna Classic odznacza się profilem imitującym gzyms, dzięki czemu często znajduje zastosowanie na budynkach o klasycznej architekturze. System ten jest stosowany na średnich powierzchniach dachowych. Rynny te można zamocować na hakach wewnętrznych, niewidocznych z zewnątrz budynku. Poszczególne elementy rynny łączone są za pomocą klipsów. Szczelność systemu zapewniają uszczelki.


Clipmaster

System ten składa się z rynny o szerokości 112 mm i głębokości 49 mm oraz z okrągłej rury spustowej o średnicy 68 mm. Rynna o przekroju półokrągłym przeznaczona jest na niewielkie powierzchnie dachowe, takie jak małe budynki mieszkalne, domki działkowe i tarasy. Clipmaster często stosowany jest jako rynna uzupełniająca system Deepflow. Poszczególne elementy rynny łączone są za pomocą klipsów. Szczelność systemu zapewniają uszczelki.


Miniline

System ten składa się z rynny o szerokości 75 mm i głębokości 33 mm oraz z okrągłej rury spustowej o średnicy 51 mm. Rynna ma przekrój półokrągły i stosowana jest na małych powierzchniach dachowych. Poszczególne elementy rynny łączone są za pomocą klipsów. Szczelność systemu zapewniają uszczelki.