Systemy rynnowe produkowane z PVC-U zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższych parametrów hydraulicznych, jakościowych, a także w celu ułatwienia montażu. W ofercie posiadamy systemy: Crescent, Streamline, Rapidflow. Różnią się one wydajnością, a co za tym idzie przeznaczeniem. Każdy z systemów posiada zestaw rynien, rur i kształtek, a także komplet elementów i mocowań potrzebnych do montażu. Specjalnie zaprojektowane kształty profili oraz wyloty rynnowe powodują, że nasze systemy posiadają jedną z najwyższych wydajności wśród produktów oferowanych na rynku.

 

Zalety

 • System połączeń za pomocą obrotowych zatrzasków gwarantuje bardzo łatwy i szybki montaż bez użycia kleju. Mogą być z powo-
  dzeniem montowane samodzielnie
 • Duża wydajność odprowadzania wody
 • Bardzo wysoka wytrzymałość rynien
 • Estetyka wykonania
 • Duża trwałość rynien z zachowaniem gwarancji koloru i szczelności w różnych warunkach klimatycznych
 • Zdolność do samooczyszczania się
 • Różnorodność kształtek i dodatkowego asortymentu min. syfon, osadnik, kratka odpływowa
  Zgodne z normą PN-EN 607

Właściwości

Specjalnie skonstruowana trójwargowa uszczelka wy-konana z elastomeru EPDM odpornego na działanie wód opadowych gwarantuje pełną szczelność połączeń

Wszystkie systemy rynnowe posiadają możliwość bardzo łatwego, a zarazem bardzo pewnego łączenia na specjalne zatrzaski. Zarówno uszczelka, jak i sam system łączenia gwarantuje wysoką trwałość i szczelność połą-czeń. Dodatkowo firma nasza oferuje do każdego systemu rynnowego różne rodzaje zamocowań pozwalających na odpowiednie zamontowa-nie całości przy praktycznie każdym rodzaju dachu.

Nasze systemy rynnowe zapewniają pełną kompen-sację wydłużeń termicznych zarówno rynien, jak i rur spustowych.

Właściwości

System rynnowy CRESCENT wydajność do: 122 m2
Przeznaczony jest do odwodnień mniejszych powierzchni dachu, jak na przykład garaże, altanki czy domki letniskowe. Rynna w tym systemie ma przekrój półokrągły o szerokości 105 mm, rura spustowa o średnicy 68, odwodnienie powierzchni dachu do 122 m2. Cały system oferowany jest w kolorze brązowym.

 

 

System rynnowy STREAMLINE wydajność do: 294 m2
Przeznaczony jest do odwadniania stosunkowo dużych powierzchni dachów, na przykład domków jednorodzinnych, budynków mieszkalnych, bloków czy obiektów przemysłowych. Rynna ma przekrój półtrapezowy o szerokości 132 mm, rura spustowa o średnicy 82 lub 110 mm, odwodnienie powierzchni dachu do 294 m2. Cały system oferowany jest w kolorze brązowym.

 

 

 

System rynnowy RAPIDFLOW wydajność do: 319 m2
Przeznaczony jest do odwodnień dużych i bardzo dużych powierzchni dachu, jak na przykład hale, budynki mieszkalne, obiekty użyteczności publicznej i przemysłowej. Rynna ma przekrój półeliptyczny o szerokości 125 mm, rura spustowa o średnicy 68 lub 82 mm, odwodnienie powierzchni dachu do 319 m2. Cały system charakteryzuje się bardzo dobrymi warunkami hydraulicznymi, samooczyszcza-nia i ekonomiką. Oferowany jest w kolorach zarówno brązowym, jak i białym.