System rynien PLASTMO charakteryzuje się niezwykłą prostotą i szybkością montażu.
Rynny PLASTMO mogą być montowane do wszystkich budynków: są atrakcyjnym elementem nowoczesnej architektury, harmonijnie łączą się z zabytkową zabudową.

Rynny PLASTMO są bardzo mocne ze względu na opatentowany kształt brzegu, który jest niezwykle ważnym szczegółem, gwarantującym stabilność, sztywność oraz maksymalną wytrzymałość rynny, co potwierdza 10-cio letnia gwarancja.
Szeroki wybór spośród trzech rozmiarów i sześciu kolorów, niespotykana oferta elementów dodatkowych i specjalnych połączeń, zostały w pełni dostosowane do wysokich oczekiwań klientów.

Rynny PLASTMO można montować także w tradycyjnym systemie rynajz.

 

System rynien PLASTMO został opracowany przeszło 40 lat temu w Danii. Rynny PLASTMO, ciągle doskonalone, są zaprojektowane do ostrego i zmiennego skandynawskiego i środkowoeuropejskiego klimatu. Rynny i elementy systemu wykonane są z termoplastycznego PVC.

  • Możliwe jest prawidłowe działanie systemu przy zmianach temperatur powietrza od -50 °C do +50 °C ! Dzięki tym właściwościom możliwe jest orynnowanie praktycznie każdego, bez względu na formę, kształt oraz wiek budynku. Uniwersalna możliwość tworzenia elementów nietypowych pozwala orynnować nawt okrągłe dachy.
  • System rynien PLASTMO charakteryzuje się niezwykłą prostotą i szybkością montażu. Rynny PLASTMO mogą być montowane do wszystkich budynków: są atrakcyjnym elementem nowoczesnej architektury, harmonijnie łączą się z zabytkową zabudową.
  • Rynny PLASTMO są bardzo mocne ze względu na opatentowany kształt brzegu, który jest niezwykle ważnym szczegółem, gwarantującym stabilność, sztywność oraz maksymalną wytrzymałość rynny, co potwierdza 10-cio letnia gwarancja.
  • Szeroki wybór spośród trzech rozmiarów i sześciu kolorów, niespotykana oferta elementów dodatkowych i specjalnych połączeń, zostały w pełni dostosowane do wysokich oczekiwań klientów.
  • Proces produkcyjny zgodny jest normą jakości ISO 9001 oraz ISO 14001.
  • Firma posiada wszelkie dokumenty dopuszczające system do stosowania w budownictwie tj. aprobatę techniczną ITB, atest higieniczny PZH oraz atesty międzynarodowe.