Softline - sprawdzony system o eleganckim wzornictwie

System VEKA Softline z uszczelką zewnętrzną jest nowoczesnym, sprawdzonym i szczególnie wielofunkcyjnym systemem okiennym. Wysokoudarowe, wielokomorowe profile ze specjalnymi wzmocnieniami stalowymi, pozwalają na tworzenie wyjątkowo stabilnych konstrukcji o znakomitych współczynnikach izolacyjności dźwiękowej i cieplnej.

 

Głębokie usytuowanie szklenia pozwala na skuteczne mocowanie nawet dużych i grubych pakietów szyb. Profile i uszczelki stanowią jedną powierzchnię, co ułatwia konserwację i skutecznie chroni przed wpływem czynników atmosferycznych. Wychodząc naprzeciw indywidualnym życzeniom klienta dotyczącym wyglądu okien, VEKA oferuje w systemie Softline design w trzech wersjach: zlicowanej, niezlicowanej i częściowo zlicowanej.

 

W wersji podstawowej system VEKA Softline gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa; w przypadku podwyższonych wymagań dotyczących bezpieczeństwa, możliwe jest zastosowanie szczególnie bezpiecznych rodzajów oszklenia, okuć i zamków.

 

Obok systemu Softline z uszczelką zewnętrzną, oferujemy Państwu system Softline z uszczelką wewnętrzną. System ten również opiera się na profilach wielokomorowych i wyróżnia się parametrami wytrzymałościowymi, trwałością oraz estetyką.

 

Podobnie jak we wszystkich systemach profili VEKA, system Softline z uszczelką wewnętrzną oferowany jest zarówno w wersji białej, jak i kolorowej. Proponujemy bogatą paletę barw i deseni; w tym całą gamę drewnopodobnych folii specjalnych.