Membrany termozgrzewalne APP - najwyższa jakość, której potrzebujesz.

Membrany Bituline produkowane są z użyciem bitumu modyfikowanego polipropylenem ataktycznym (APP), który zwiększa odporność bitumu na procesy niszczące podczas wielokrotnych, znacznych zmian temperatury oraz uodparnia go na destrukcyjne działanie promieniowania UV. Membrany znajdują zastosowanie zarówno do krycia nowych dachów, jak i wymagających renowacji. Stosowane są w systemach jedno- i wielowarstwowych. Wieloletnia praktyka udowodniła, że jest to produkt ekonomiczny, trwały i nie wymagający konserwacji.


Uniwersalna

Membrany dachowe Bituline mogą być stosowane w systemach jedno- lub wielowarstwowych. Stanowią idealne szczelne pokrycie dachów o podłożu betonowym, asfaltowym, drewnianym lub stalowym. Są doskonałą hydroizolacją powierzchni pionowych, fundamentów, zbiorników podziemnych koryntowych. Mogą być stosowane w systemach dociepleń połaci dachowych.

 

Wydajna

Bituline jest łatwa, bezpieczna i tania, nie wymaga podgrzewania lepików bitumicznych.

 

Wytrzymała i długotrwała

Bituline jest elastyczna, wytrzymała, odporna na promieniowanie UV i działanie niekożystnych warunków atmosferycznych.

 

Charakterystyka materiału BITULINE

W materiałach Bituline jako osnowa dla bitumu modyfikowanego APP stosowane są najwyższej jakości materiały wykonane z poliestru lub włókna szklanego.

Powłoki Bituline posiadają nielepiącą się warstwę wierzchnią, zabezpieczoną piaskiem kwarcowym lub kolorową posypką mineralną i powłokę termotopliwą od spodu.
A - warswa wierzchnia mineralna lub zwykła
B - bitum modyfikowany polipropylenem ataktycznym
C - wzmocnienie z nietkanego włókna poliestrowego
D - powłoka termotopliwa